Damskie zegarki Bering

Oficjalna strona sprzedawcy: https://beringtime.com

W obecnej, obszernej ofercie zegarków modowych czasami bardzo trudno się zorientować, a tym samym rozróżnić poszczególne marki. Nie dotyczy to jednak zegarków Bering, które rozpoznasz na pierwszy rzut oka. Charakteryzuje je czysty nordycki design inspirowany lodową scenerią, połączony z typowym duńskim minimalizmem. Nie oczekuj więc ozdobnych tarcz, kopert czy skomplikowanych pasków.

O marce Bering

Marka modowa Bering jest stosunkowo młoda. Została założona w 2008 roku i jest wspierana przez duńskiego poszukiwacza przygód i biznesmena Rene Kaerskov. Pomysł na markę przyszedł mu do głowy w momencie, gdy odwiedził Biegun Północny. Piękno tego niekończącego się arktycznego krajobrazu pochłonęło go tak bardzo, że zainspirowało do zaprojektowania produktów nowo powstałej marki. Są one takie same jak lód – czyste, delikatne i piękne. Nazwa marki jest inspirowana nazwiskiem jednego z najsłynniejszych duńskich żeglarzy, Vitusa Beringa, który  w 1728 roku przepłynął wody Oceanu Arktycznego.

Zegarki Bering są proste, wysokiej jakości i na pewno nie pomylisz ich z modelami innych marek. Typową cechą zegarków Bering jest częste używanie koloru niebieskiego, co w świecie zegarków damskich nie jest do końca standardem. Marka nie oszczędza też na zastosowanych materiałach. Standardowo w kopertach swoich modeli wykorzystuje stal chirurgiczną, ale oferuje również wysokiej jakości modele tytanowe czy zegarki wykonane z ceramiki. Zegarek Bering wyposażony jest w szafirowe szkiełko, które jest twarde, pięknie błyszczące i odporne na zarysowania.

Co charakteryzuje damski zegarek Bering?

  • typowy duński minimalizm
  • czyste i delikatne linie

  • niebieski kolor

  • wysokiej jakości materiały

  • rozsądna cena

Jaka jest cena damskiego zegarka Bering?

Cena modeli damskich zależy od konkretnej linii modelowej. Cennik najtańszych modeli z edycji Classic zaczyna się w okolicach 270-320 złotych. Droższe i lepszej jakości modele to np. zegarki ceramiczne z edycji Ceramic, których cena kształtuje się na poziomie ok. 680 – 900 złotych.

 

Minimalistyczny damski zegarek Bering

Popularne modele marki

Bering

15531-077

Bering 15531-077

Bering​

14531-307

Bering 14531-307

Bering​

12934-000

Bering 12934-000

Bering​

12034-010

Bering 12034-010

Inne marki zegarków damskich:

Najnowsze artykuły z magazynu