Luksusowy zegarek

Wybierz według marki:

Certina

Szwajcarska marka wysokiej jakości zegarków z długą tradycją zegarmistrzowską. Firma powstała w 1888 roku. Zajmuje się produkcją znanych zegarków z edycji DS.

Citizen

Znana na całym świecie marka wysokiej jakości japońskich zegarków. Produkuje luksusowe zegarki ze sportowym akcentem. Marka znana jest również z technologii Eco-Drive.

Hamilton

Amerykańskie zegarki Hamiltona są klejnotem wśród zegarków. Znane są z niekonwencjonalnych tarcz i zegarków inspirowanych wojskiem i marynarką wojenną.

Invicta

Zegarek męski Invicta to jeden z najbardziej niekonwencjonalnych na rynku. Ten luksusowy szwajcarski zegarek znany jest z oryginalnej tarczy i precyzyjnej jakości.

Tissot

Luksusowe zegarki Tissot są uosobieniem zegarmistrzowskiej jakości i tradycji z ponad 150-letnią historią. Charakteryzują się precyzyjną obróbką za stosunkowo przystępną cenę.

Zeppelin

Elegancki zegarek niemieckiego producenta Zeppelin inspirowany jest lotnictwem. Te zegarki męskie znane są z najwyższej jakości.

Marki luksusowych zegarków

 

Luksusowe zegarki męskie to jedna z najpopularniejszych kategorii zegarków. Skoncentrujemy się jednak na tych tańszych. Ta kategoria obejmuje zegarki znanych szwajcarskich zegarmistrzów, takich jak Tissot czy Certina. Reprezentantem Japonii w tej kategorii jest marka Citizen, która jest producentem znanych, luksusowych zegarków z technologią Eco-Drive.

Luksusowe zegarki męskie Hamilton i Invicta z kolei charakteryzują się ciekawymi tarczami i tradycyjną jakością zegarków. Jeśli szukasz zegarka lotniczego, tak niemiecka marka Zeppelin ma swojego przedstawiciela w kategorii luksusowych zegarków. Ta marka o bogatej historii jest ściśle związana z lotnictwem, zwłaszcza ze sterowcami, co sugeruje nie tylko sama nazwa marki, ale także nazwa jednej z edycji – Hindenburga.

Między luksusowymi męskimi zegarkami może znaleźć się także dwóch przedstawicieli zegarków modowych. Jest to na przykład znana marka modowa Hugo Boss, ale także producent mody włoskiej, marka Emporio Armani.

Marki luksusowych zegarków

Najnowsze artykuły z magazynu