Sportowe zegarki

Wybierz według marki:

Apple Watch

Smart zegarki Apple mają wszystko, czego może potrzebować sportowiec. Monitor aktywności fizycznej, sterowanie głosowe, odpinane paski i parowanie z iPhonem są oczywistością.

Casio

Zegarki Casio są odpowiednie dla każdego, kto szuka stylowego, wytrzymałego zegarka. Zegarek Casio z edycji G-Shock pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki sportowe.

Festina

Zegarki Festina to elegancki przedstawiciel tej kategorii. Marka Festina od dawna kojarzona  jest ze światem kolarstwa, a to właśnie ten sport zainspirował niektóre jej linie zegarków.

Garmin

Zegarki sportowe Garmin mają wszystko, czego potrzebuje każdy sportowiec. Zegarki multisportowe Garmin są wyposażone w miernik tętna, GPS. Nadają się do biegania i osiągania najlepszych wyników.

Huawei

Inteligentne zegarki Huawei należą do niedrogich modeli zegarków sportowych. Oprócz dużej liczby przydatnych aplikacji, smart zegarki Huawei posiadają szeroki wachlarz przydatnych funkcji.

Suunto

Zegarki do biegania Suunto są stałą pozycją wśród inteligentnych zegarków unisex. Są dobrze wykonane i uważamy je za prawdziwy hit wśród zegarków outdoorowych i sportowych.

Sportowe zegarki dla każdego

Sportowe zegarki można podzielić na trzy kategorie. W pierwszej znajduje się wytrzymały zegarek od producenta Casio z edycji G-Shock, który oferuje kilka podstawowych funkcji dla każdego sportowca. Są one popularne przede wszystkim ze względu na swoją trwałość i oryginalny styl.

Do drugiej kategorii zegarków należą zegarki o sportowo-eleganckim charakterze, takie jak zegarki Festina, czy zegarki z edycji Casio Edifice. Zwykle nie oferują one funkcji alarmu ani tachymetru jak zwykły zegarek sportowy, ale ze względu na swój sportowy wygląd i wykonanie nie możemy ich zaliczyć do kategorii luksusowych lub modowych zegarków. Takie zegarki mają w większości silikonowy lub gumowy pasek i chronografy.

Trzecia kategoria to smart zegarki, czyli inaczej inteligentne zegarki. W tym przypadku nie jest to już jednak zegarek w klasycznym znaczeniu. Smart zegarki Apple, Huawei, Suunto i Garmin są wyposażone w najnowocześniejsze technologie i są idealnym towarzyszem dla każdego sportowca. Obecne modele zegarków smartwatch mogą skutecznie mierzyć tętno, spalone kalorie lub monitorować codzienną aktywność.

Sportowe zegarki - Festina, Casio, Apple

Najnowsze artykuły z magazynu