Modowe zegarki

Wybierz według marki:

Michael Kors

Zegarek damski Michael Kors to bestseller wśród damskich zegarków. Wyróżnia się dyskretnym wykonaniem, swobodną elegancją i własnym stylem.

Guess

Zegarki Guess są znane z ekstrawaganckiego stylu i niepowtarzalnego designu. Brokat i bogate kolory nie są niczym nowym w zegarku Guess.

Gant

Zegarki Gant to przyzwoity przedstawiciel kategorii zegarków modowych. Są wierne tradycyjnemu, eleganckiemu wzornictwu.

Emporio Armani

Męski zegarek Emporio Armani to luksusowy zegarek modowy o wyjątkowym dizajnie. Jest wierny swoim włoskim korzeniom wyczuciem mody i swobodnej elegancji.

Hugo Boss

Zegarek Hugo Boss to doskonałe odzwierciedlenie precyzyjnego niemieckiego wyczucia szczegółów. Ten modny zegarek jest idealnym dodatkiem do eleganckiego garnituru.

Tommy Hilfiger

Zegarek Tommy Hilfiger to dzieło amerykańskiej marki modowej o tej samej nazwie. Jest modny i ma charakterystyczny styl, którego trudno nie zauważyć.

Modowe zegarki dla mężczyzn i kobiet

Modowe zegarki dla mężczyzn i kobiet to jedna z najpopularniejszych kategorii zegarków. Są to zazwyczaj niedrogie zegarki, które mają taką samą lub bardzo podobną podstawę techniczną. Zazwyczaj napędzane są przez japońskie mechanizmy Miyota, a ich dizajn ma wspólne cechy. Pomimo tego, że modowe zegarki mają podobne funkcje, każda z marek nanosi na nich swoje charakterystyczne znaki.

Podczas gdy zegarki damskie Michael Kors i Gant konkurują ze sobą o serca kobiet na całym świecie, w tle ich zmagań dołącza do nich marka Guess, wyznająca nieco bardziej ekstrawagancki styl zegarków. Ten zwykle odzwierciedla aktualny kierunek całej kolekcji marki. Nie inaczej jest w przypadku zegarków męskich. Tu od dawna rządzi marka Tommy Hilfiger wychodząca spod ręki amerykańskiego projektanta mody o tym samym nazwisku.

Nie można zapomnieć także o dwóch przedstawicielach świata zegarków, którzy balansują na skraju dwóch kategorii – modnych, ale też luksusowych zegarków. Są to marki Emporio Armani i Hugo Boss, które przeniosły swój silny wpływ ze świata mody męskiej na modowe dodatki w postaci zegarków.

Przesłane zegarków modowych jest jasne i opiera się na samej istocie zegarka jako takiego. To modny dodatek, którego zadaniem jest jak najskuteczniejsze i najpiękniejsze uzupełnienie wybranego stroju męskiego lub damskiego zgodnie z wytycznymi aktualnych trendów mody.

Modowe zegarki dla mężczyzn i kobiet

Najnowsze artykuły z magazynu