Zegarki męskie Citizen

Oficjalna strona sprzedawcy: https://www.citizen.co.jp/global/

Marka Citizen przeznaczona jest dla wszystkich mężczyzn, którzy od swoich zegarków oczekują najwyższej możliwej jakości.
Jakość, innowacyjność i dbałość o szczegóły to jedne z największych zalet zegarków Citizen. Ta tradycyjna japońska marka produkuje sportowe i eleganckie zegarki męskie, których typową cechą jest symbol Eco-Drive na tarczy. Oznacza to, że zegarek zasilany jest napędem słonecznym. Wspomniana właśnie technologia Eco-Drive rozsławiła markę w świecie zegarków.

O marce Citizen

Historia marki sięga 1930 roku. W tym roku japońscy i szwajcarscy inwestorzy połączyli siły. Efektem tej genialnej współpracy jest teraz stabilna marka Citizen. Skupia się ona nie tylko na produkcji zegarków, ale także innej drobnej elektroniki. Zarząd firmy ma obecnie siedzibę w japońskim mieście Tokio, a amerykańska marka zegarków Bulowa jest jej integralną częścią.

Zawsze o krok przed konkurencją. Postęp technologiczny to typowa cecha produktów wytwarzanych pod skrzydłami marki Citizen. Marka posiada kilka nowatorskich i genialnych patentów w branży zegarków. Najbardziej znany to z pewnością opatentowany napęd solarny Eco-Drive, ale także unikalna technologia zegarków sterowanych radiowo. Marka znana jest również z wynalezienia jednej z najcieńszych baterii do zegarków.

Co charakteryzuje typowe męskie zegarki Citizen?

  • jakość wykonania
  • masywne koperty
  • tarcze z typowymi charakterystycznymi chronografami
  • unikalne technologie (Eco-Drive)
  • postęp technologiczny

Jaka jest cena zegarka Citizen?

Zegarki męskie Citizen zdecydowanie nie należą do kategorii zegarków modowych. Ponieważ jest to prawdziwie progresywna marka, fakt ten znajduje również odzwierciedlenie w cenie. Chociaż najtańsze modele zaczynają się od około 250 złotych, można również spotkać topowe modele z ceną przekraczającą kilka tysięcy złotych. Marka zadowoli jednak każdego klienta, dlatego oferuje różne przystępne cenowo modele.  Także one są naładowane technologią, a ich cena waha się od 1300 do 2500 złotych.

 

Wysokiej jakości męski zegarek Citizen

Wybieramy najpopularniejsze modele

Citizen

AT9036-08E

Citizen

AT9030-55L

Citizen AT9030-55L

Citizen

CB0010-88L

Citizen CB0010-88L

Citizen

CA4210-16E

Inne marki zegarków męskich:

Najnowsze artykuły z magazynu