Smart zegarki Michael Kors przyciągają nie tylko swoimi funkcjami, ale także wyglądem

Inteligentne zegarki Michaela Korsa to piękny, a zarazem użyteczny dodatek modowy

Smart zegarki Michael Kors mogą przyciągnąć potencjalnego klienta od pierwszego wejrzenia. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego tak jest, odpowiedź jest naprawdę prosta i nieskomplikowana. Ten inteligentny zegarek z oferty legendarnej marki z kultowym logiem MK przykuwa uwagę nie tylko swoimi funkcjami, ale także bardziej niż charakterystycznym dla wspomnianej firmy Michael Kors designem.

Treść artykułu

Na rynku można znaleźć kilka oznaczeń tych konkretnych modeli. Niezależnie od tego, czy natrafisz na smart zegarek Michaela Korsa, inteligentny zegarek Michaela Korsa, zegarek Michaela Korsa Access czy Smartwatch Michaela Korsa, wiedz, że jest to zawsze ten sam zegarek. To zawsze specyficzny damski zegarek Michaela Korsa z czterech różnych kolekcji modelowych, do które stopniowo przedstawimy. Nie uprzedzajmy jednak ważnych faktów.

Michael Kors MKT5080

Elegancki zegarek marki Michael Kors. Ciekawe funkcje, takie jak GPS, monitor pracy serca, obliczanie kalorii i wiele więcej. Materiał paska i koperty: stal nierdzewna
TOP

Czym jest inteligentny zegarek Michaela Korsa?

Sam producent deklaruje, że smartwatch Michael Kors to odpowiedni styl dla każdej osobowości. Generalnie można ten zegarek określić jako rodzaj skutecznego asystenta Google, który działa na zasadzie systemu operacyjnego Wear OS. Inteligentny zegarek Michael Kors ma charakterystyczny cyfrowy wskaźnik czasu i 24-godzinną żywotność baterii, której ładowanie trwa tylko godzinę.

Szczególną kategorią smart zegarków Michael Kors jest ich dizajn. Wszystkie inteligentne zegarki Michael Kors oferują podobną kombinację kolorów i wzorów, które są typowe dla standardowych zegarków damskich tej renomowanej marki. Wersje kolorystyczne to popularny srebrny i różowy, a także odważna czerń i tradycyjne złoto. Oznacza to, że tzw. zegarki „Access” MK są nie tylko inteligentne i sportowe, ale także modne i eleganckie.

Szukasz damskiego smart zegarka Michael Kors?

Źródło: https://i.siteapi.org

Co jest charakterystyczne dla inteligentnych zegarków Michael Kors?

 

Chociaż w poprzednich wierszach nakreśliliśmy niektóre cechy i funkcje charakterystyczne dla inteligentnego zegarka Michael Kors, nie wyczerpaliśmy ich wszystkich. Inteligentne zegarki Michael Kors mają jasną ofertę dla swojego właściciela. O czym więc warto wspomnieć w związku z tymi „smartwatchami”?

 • System operacyjny Wear OS
 • Możliwość dzwonienia przez Bluetooth
 • Głośnik
 • Monitor tętna i aktywności
 • Powiadomienia na smartfonie
 • Sterowanie muzyką
 • Możliwość pobierania aplikacji
 • Automatyczna instalacja niektórych aplikacji
 • Indywidualna wodoodporność
 • GPS
 • Opcje płatności
 • 24-godzinna żywotność baterii
 • 4 tryby pracy baterii
 • Dużo miejsca do przechowywania
 • Możliwość dopasowania wzoru tarczy do nastroju
 • Możliwość wymiany pasków, wzgl. bransolet
 • Kompatybilny z telefonem iPhone® a Android™

Wskazówka dotycząca artykułu:

Damskie zegarki Daniel Wellington i historia słynnej marki

Smart zegarki Michaela Korsa z pewnością mają coś do zaoferowania

Poprzednie akapity były dowodem na to, że smart zegarki Michael Kors zdecydowanie ma coś do zaoferowania swojemu właścicielowi. Wrócimy jednak do tego, co wskazaliśmy w pierwszej części tego artykułu – do poszczególnych kolekcji modeli inteligentnego zegarka MK. Choć możemy u nich zaobserwować cechy wspólne, to jednak w niektórych przypadkach różnią się one od siebie.

Zegarek Michael Kors Sofie

Smart zegarki Michaela Korsa Sofie jest bez wątpienia jedną z najjaśniejszych i bardziej eleganckich rzeczy, które MK ma do zaoferowania w swojej ofercie „smartwatcha”. Posiada mniejszą 41-milimetrową tarczę z charakterystycznym pierścieniem. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne – różowe złoto, złoto oraz dwukolorowa kombinacja „paw”.

Michael Kors MKT5063

Alarm, automatyczna strefa czasowa, Custom goal tracking, Google Pay, pojemny ekran dotykowy, oświetlenie LED i wiele innych funkcji.
TOP

Zegarek Michael Kors MKGO

Kolekcję Michael Kors MKGO można scharakteryzować jako lekki zegarek, który nadaje się do ćwiczeń lub aktywnego stylu życia. Dzięki 43-milimetrowej tarczy nie obciąża ani nie ogranicza nadgarstka, dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych. Generalnie jest to najbardziej sportowy model, jaki można znaleźć w portfolio marki MK.

Zegarek Michael Kors Bradshaw 2

Smart zegarki Michael Kors Bradshaw 2 należy do większych i masywniejszych modeli „Access” firmy MK. Potwierdza to nie tylko 44 mm tarcza, ale także charakterystyczna koperta ze stali nierdzewnej. Zegarki z kolekcji Bradshaw 2 są dostępne w wersji złotej, różowej, niebieskiej, czerwonej i trójkolorowej „paw”. Swego czasu był też i srebrny model.

Michael Kors MKT5087

Wymiary: 48 x 9 mm, Alarm, Automatyczna strefa czasowa, Custom goal tracking, Google Pay, Pojemny ekran dotykowy, oświetlenie LED i wiele innych funkcji.
TOP

Zegarek Michael Kors Lexington 2

Kolekcja modeli Lexington 2 bez wątpienia składa się z najbardziej wyrafinowanego „smartwatcha” Michaela Korsa. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w ich charakterystycznym i promiennym wzornictwie, a także w wyższej cenie. Wspominając ten inteligentny zegarek nie można pominąć 44-milimetrowej tarczy i 5 dostępnych kolorów. Warto też wspomnieć o 36-cio godzinnej pracy baterii.

Michael Kors MKT5096

Wymiary: 44 x 9 mm, Alarm, Automatyczna strefa czasowa,Custom goal tracking, Google Pay, Pojemny ekran dotykowy, oświetlenie LED i wiele innych funkcji.
TOP

Który inteligentny zegarek Michael Kors wybrać?

Jeżeli po przeczytaniu wcześniejszych informacji zastanawiasz się, na który smartwatch Michael Kors warto się zdecydować, mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Jeśli szukasz inteligentnego zegarka o eleganckim designie, możesz sięgnąć po kolekcję Sofia. Z drugiej strony, jeśli szukasz bardziej sportowego zegarka  do aktywnego trybu życia, modele MKGO będą odpowiednim wyborem. I wreszcie dla pewnych siebie kobiet, które nie boją się bardziej wyrazistego designu, są stworzone kolekcje Bradshaw 2 i Lexington 2. Biorąc pod uwagę, że przywiodło Cię tutaj poszukiwanie idealnego „smartwatcha”, wierzymy, że znalezienie odpowiedniego nie będzie już dla Ciebie problemem.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​

Zegarki Invicta zachwycają solidnym wyglądem

Zegarki Invicta: Najpopularniejsze edycje

Pierwotnie szwajcarska marka zegarków Invicta pojawiła się na rynku w 1837 roku. Oprócz ekstrawaganckiego designu, zegarki Invicta wyróżniają się połączeniem jakości i przystępnej ceny. Do