Damski zegarek lub inteligentny zegarek Falster. Co kryje marka Skagen?

Zegarek damski Skagen to elegancki zegarek dla każdej nowoczesnej kobiety
Zegarki Skagen inspirowane są małą wioską rybacką z najbardziej wysuniętej na północ części duńskiego półwyspu.
Charakteryzują się prostym designem, minimalistycznym stylem i subtelną elegancją.
Marka Skagen produkuje również stylowe inteligentne zegarki.
Facebook
LinkedIn

Marka Skagen to więcej niż ciekawe zjawisko na rynku zegarków. Jej historia, zainspirowana małą wioską rybacką z najbardziej wysuniętej na północ części duńskiego półwyspu, jest pisana od ponad 30 lat. W tym czasie damskie zegarki marki Skagen zyskały wielu miłośników. Portfolio tej niedrogiej marki skierowane jest przede wszystkim do płci pięknej, o czym świadczy bogata oferta biżuterii – od kolczyków, poprzez bransoletki po naszyjniki. Jednak na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny inteligentny zegarek Falster. Co jeszcze kryje marka Skagen?

Treść artykułu

Wgląd w historię marki Skagen

Duńska para Henrik i Charlotte Jorst stoją za kreatywną energią, entuzjazmem, zabawną modą i wreszcie przystępną ceną Skagen. Para założyła firmę w 1989 roku, a 2 lata później zaprezentowała własne projekty na targach w Nowym Jorku. Już w tym czasie marka inspirowana czystością, pięknem i wyjątkowością skandynawskiej wioski otrzymała pozytywne opinie od wielkiej Ameryki.

Czy wiesz, że zegarki Skagen były paradoksalnie produkowane w Hongkongu od momentu ich powstania? Po podpisaniu współpracy z Fossil Group ich produkcja została przeniesiona do Chin.

Jaki zegarek kryje się za marką Skagen?

Głównym wyznacznikiem damskiego zegarka Skagen jest prosty, wręcz minimalistyczny styl, który kładzie szczególny nacisk na subtelną elegancję. Zegarki Skagen charakteryzują się generalnie mniejszymi wzorami, co dotyczy nie tylko tarcz, ale także cieńszych pasków czy bransoletek. Mimo, że zwracają uwagę użytymi wysokiej jakości  materiałami, nadal zachowują przystępną cenę, dzięki czemu mogą dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców.

Wybieramy zegarki damskie marki Skagen

Patrząc na portfolio marki Skagen, naprawdę trudno jest wybrać kolekcję, która jakoś wyróżniałaby się na tle pozostałych. Znajdziemy w niej kilka linii modelowych, które niewątpliwie zasługują na naszą i Państwa uwagę. Doskonałym przykładem jest zegarek Skagen Aaren Kulor, który charakteryzuje się odważnym i figlarnym wykorzystaniem kolorów, co jest w zasadzie jedną z głównych cech całej marki Skagen. W przypadku kolekcji Aaren Kulor barwną inspiracją były kultowe domy portowe z kopenhaskiej dzielnicy Nyhavn.

Kolorowy zegarek Skagen Aaren Kulor

Nasza wskazówka: inteligentny zegarek Skagen Falster

Jednak naszą specjalną ofertą damskich zegarków Skagen będzie inteligentny zegarek Falster. Nie jest to kolekcja stricte damska, tak i panowie będą nią zainteresowani, w dobie nowoczesnej technologii to naprawdę ciekawostka. Ponadto inteligentne zegarki Falster nie ignorują wymagań „modowych”. Pomimo tego, że to sportowy zegarek, to zachowuje niezwykle sympatyczny i przyciągający wzrok design.

Nowoczesne inteligentne zegarki damskie Skagen Falster

Najnowsze smart zegarki z warsztatu Skagen to inteligentny zegarek Falster 3, który działa na oprogramowaniu Wear OS firmy Google. Jego system napędzany jest przez procesor Snapdragon 3100. Więcej o nich można przeczytać na oficjalnej stronie producenta.

Mogłoby Cię zainteresować: Jeśli rozszyfrowałeś inteligentny zegarek Skagen Falster, jest więcej niż prawdopodobne, że będziesz pod wrażeniem smart zegarka Michael Kors, który również przyciąga nie tylko swoimi funkcjami, ale także swoim wyglądem.

Kraje skandynawskie zdobywają globalny rynek

Renoma firmy Skagen, która odnosi znaczne sukcesy na wszystkich kontynentach, jest naprawdę silna. I nawet jeśli została ona odpowiednio wzmocniona wpływami zza morza czy z dalekich Chin, to jest piękny przykład na to, że w mniejszych i bardziej lokalnych zakątkach Europy też można szukać inspiracji. Ale żeby nie myśleć, że sukces zegarków Skagen to czysty przypadek, spójrz na historię duńskiej marki Daniel Wellington. Krótko mówiąc, kraje skandynawskie zdobywają globalny rynek zegarków.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​

Zegarki Invicta zachwycają solidnym wyglądem

Zegarki Invicta: Najpopularniejsze edycje

Pierwotnie szwajcarska marka zegarków Invicta pojawiła się na rynku w 1837 roku. Oprócz ekstrawaganckiego designu, zegarki Invicta wyróżniają się połączeniem jakości i przystępnej ceny. Do