Damskie zegarki Fossil

Oficjalna strona sprzedawcy: https://www.fossil.com/

Zegarki damskie Fossil należą do kategorii modowych, niedrogich zegarków i słusznie do jednej z najpopularniejszych marek zegarków w tej kategorii. Zegarki damskie Fossil są znane ze swojego charakterystycznego minimalistycznego designu połączonego z wyrazistymi elementami vintage. Typowe dla tych zegarków są czyste tarcze, często ozdobione kamieniami. Kamienie znajdują się zwykle również na paskach tych zegarków, ale w ofercie można znaleźć także zegarki z czystymi nieozdabianymi skórzanymi paskami. W portfolio marki znajdziesz również wielu interesujących modeli, które wyróżniają się nieco ekstrawaganckim opracowaniem, ciekawą kolorystyką lub niepowtarzalnym kształtem.

Z zegarkami damskimi Fossil zawsze zapunktujesz. Jeśli chcesz nosić na ręce ciekawy model, który będzie wyjątkowym wśród zegarków damskich, zdecydowanie wybierz jeden z modeli od marki Fossil.

Edycja zegarków damskich Fossil

Podobnie jak wiele innych marek zegarków modowych, również marka Fossil nazywa swoje damskie edycje imionami kobiet. Jedną z najpopularniejszych jest edycja zegarków damskich Fossil Jacqueline. Zegarki z tej edycji, zachowują, zgodnie z tradycją marki, minimalistyczny design, proste tarcze i piękną kolorystykę. Nie można jednak nie wspomnieć o innych znanych edycjach, takich jak zegarki Fossil Georgia, Scarlett, Riley lub Carlie.

Cena zegarków damskich Fossil

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, zegarki damskie Fossil należą do kategorii zegarków modowych. Zegarki z tej kategorii, oprócz stylowego designu, charakteryzują się zazwyczaj korzystną ceną. Tak samo jest to w przypadku marki Fossil. W zależności od konkretnej edycji cena zegarków jest od 230 PLN do około 500 PLN.

O marce Fossil

Marka jest stosunkowo młoda, powstała w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jej założyciela, Toma Kartsotisa, można określić jako pioniera sprzedaży internetowej – już w 1996 roku rozpoczął sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem Internetu. W jej portfolio produkcyjnym znajdziesz również inne akcesoria modowe, takie jak biżuterię, okulary przeciwsłoneczne lub dżinsy. Marka Fossil jest również licencjonowanym producentem akcesoriów modowych innych znanych marek modowych, przykładowo Michael Kors, Diesel lub Emporio Armani i wielu innych.

Fossil ES3545

Fossil ES3545

Fossil ES3060

Fossil ES3060

Fossil ES4274

Fossil ES4274

Fossil ES3204

Fossil ES3204

Inne marki zegarków damskich:

Najnowsze artykuły z magazynu