Zegarki damskie Skagen

Oficjalna strona sprzedawcy: https://www.skagen.com

Marka Skagen pochodzi z Danii i umieściła w swoich produktach skandynawskiego ducha. Damski zegarek Skagen na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco „skromny”, ale nie daj się zwieść. Marka jest dumna ze swojego pochodzenia, co znalazło odzwierciedlenie w ich wyglądzie. Są
minimalistyczne i jednocześnie pełne detali, których nie można przegapić. Są delikatne i chłodne jak wody Bałtyku. Czy pokochasz je tak bardzo, jak zakochają się w nich tysiące kobiet na całym świecie?

O marce Skagen

Skagen Denmark pochodzi z 1989 roku i nosi nazwę miasta Skagen, które jest również najbardziej wysuniętym na północ miastem w Danii. Oprócz markowych zegarków skupia się na produkcji biżuterii, torebek i innych akcesoriów modowych. Marka weszła w skład Grupy Fossil w 2012 roku i dlatego produkcja jej zegarków wchodzi w zakres kompetencji tej popularnej amerykańskiej marki. Więcej informacji o tej skandynawskiej marce można znaleźć na jej oficjalnej stronie.

Do czego typowe są damskie zegarki Skagen?

  • minimalistyczny design
  • drobne i bardzo precyzyjne linie
  • nacisk na szczegóły
  • nazwy kolekcji nazwami nordyckimi

Jaka jest cena zegarków Skagen?

Podobnie jak w przypadku innych minimalistycznych marek, cena zegarków Skagen jest bardzo korzystna. Najtańsze modele marki zaczynają się od ceny około 270 zł.

 

Stylowy damski zegarek Skagen

Wybieramy najpopularniejsze modele

Skagen

SKW2340

Skagen​

SKW2307

Skagen

SKW2147

Skagen

SKW2699

Inne marki zegarków damskich:

Najnowsze artykuły z magazynu