Zegarki damskie GANT

Oficjalna strona sprzedawcy: https://www.gant.com/

Jakimi słowami można najlepiej opisać charakter damskiego zegarka Gant? Nie sposób nie wspomnieć o jego oryginalnym wykonaniu i eleganckim wyglądzie. Chociaż ten minimalistyczny modny zegarek na pierwszy rzut oka może być niepozorny, nie oznacza to, że pozostanie niezauważony na Twoim nadgarstku. Zegarek od lat zachowuje swój przyzwoity charakter. Takie są damskie zegarki Gant. Nie dostosowują się do aktualnych trendów mody i nie chcą się niepotrzebnie wyróżniać. Ich zadaniem jest uzupełnienie Twoich eleganckich stylizacji i bycie ich integralną częścią.

O marce Gant

Amerykańsko-szwedzka marka Gant wywodzi się z amerykańskiego miasta New Haven i została założona w 1949 roku. Obecnie zarząd marki ma siedzibę w Sztokholmie, a to ze względu na międzynarodowy charakter. Początkowo marka skupiała się na produkcji koszul, które charakteryzowały się wysoką jakością i wykonaniem z oryginalnymi elementami. W 1980 roku marka weszła ze swoimi produktami na rynki międzynarodowe, co pozwoliło jej na dalszy rozwój. Marka Gant przez lata budowała status producenta odzieży premium i nawet po dziesięcioleciach udaje jej się wprowadzić na rynek produkty wysokiej jakości. Obecnie oferuje szeroką gamę odzieży modowej i sportowej, w tym obuwie, bieliznę oraz różne akcesoria, takie jak zegarki i biżuteria.

Co charakteryzuje damskie zegarki GANT?

  • elegancki wygląd
  • proste i minimalistyczne wykonanie

  • własny styl, który nie podlega obowiązującym trendom

Jaka jest cena zegarka Gant?

Cena damskiego zegarka GANT jest, podobnie jak innych modnych zegarków, bardzo przystępna i zaczyna się od najtańszych egzemplarzy od około 250 złotych, po droższe modele damskich zegarków GANT kosztujące od 450 do 650 złotych.

 

Elegancki damski zegarek marki GANT

Popularne modele marki

GANT

GT035008​

GANT

W11403

GANT

GTAD08400299I

Damski zegarek GTAD08400299I​

GANT

GT045003

Damski zegarek GT045003​

Inne marki zegarków damskich:

Najnowsze artykuły z magazynu