Dlaczego srebrno i różowe zegarki damskie są tak popularne?

Srebrne i różowe zegarki damskie to popularne kolory zegarków damskich

Generalnie panuje taka zasada, że ​​panie preferują zegarki, które charakteryzują się odpowiednio mniejszymi tarczami, cieńszymi paskami, bransoletkami i bardziej minimalistycznym designem. Zapytacie dlaczego? Płeć piękna nie potrzebuje przesadnie ekstrawaganckich modeli z masywnymi tarczami. Subtelne egzemplarze w ciekawej kolorystyce mogą również doskonale wyróżniać się na delikatnych nadgarstkach. Doskonałym przykładem jest srebrno-różowy damski zegarek Michael Kors.

Treść artykułu

Spojrzymy na problematykę nieco szerzej, to nie tylko zegarki Michael Kors zwracają uwagę kobiet. Warto również wspomnieć o markach Rosefield a Cluse, które swoimi niewymuszonymi projektami mogą trafić do konkretnej grupy docelowej. W nawiązaniu do popularnego zegarka damskiego, nie można pominąć „szwajcarsko-hiszpańskiej” marki Festina, która na swój sposób z sukcesem podbija światowe rynki. Skupmy się jednak na tym, co nakreśliliśmy na wstępie, a więc na popularnych wzorach kolorystycznych zegarków damskich.

Srebrny zegarek Michael Kors ozdobiony cyrkoniami

Źródło: tutora.hu

Dlaczego srebrno-różowe zegarki damskie?

Dlaczego srebrno-różowe zegarki damskie? O popularnej kolorystyce damskich zegarków można by dyskutować znacznie dłużej, niż planowaliśmy. Szukając zegarka bez problemu natkniemy się na różne wariacje kolorystyczne. Klasyczne kolory, które można określić jako srebrne, złote lub czarne, często przeplatają się z modnym różem i niebieskim lub bardziej ekstrawaganckim czerwonym, żółtym lub zielonym. Jednak dwa z nich wyróżniają się nieco ponad innymi. Srebrne i różowe zegarki można określić jako najpopularniejsze wśród płci pięknej. Ale dlaczego te kolory?

Różowy damski zegarek pełen trendów

Różowy damski zegarek można oglądać pod innym kątem. Ponieważ zwykle jest bardziej odpowiedni dla młodszych grup wiekowych, nie jest tak uniwersalny. Niemniej jednak w przeszłości krążył po rynku. Połączenie dwóch zmiennych, damskiego zegarka i różowego złota, oczarowało nie tylko panie, ale także panów, którzy chcieli zobaczyć różowy zegarek na przegubach ich połówek. Odcienie różu doskonale łączą się z ozdobnymi kamieniami i mogą stworzyć eleganckie lub luksusowe wrażenie. Ciekawostką jest fakt, że kolor różowy przeżył jeden ze swoich modowych boomów w 2019 roku, kiedy to koralowy róż został wybrany jako najbardziej wpływowy kolor roku. Ten trend, jak dobrze wiecie, nie ominął też zegarków.

Stylowy damski zegarek dla każdej kobiety - zegarek w kolorze różowym

Źródło: https://shop.r10s.jp/p-select/cabinet/iteminfo/select3/20180726_mk_pair_1.jpg

Srebrny i różowy zegarek Michael Kors

Faktem jest, że branża zegarków rozwija się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Renomowani producenci zyskują na tym, że wszyscy chcemy wyglądać atrakcyjnie, w czym mogą pomóc odpowiednio dobrane zegarki. Na przykład marka Michael Kors. może pochwalić się ukierunkowaną starannie dobraną grupy. Dzięki odpowiedniej strategii jest w stanie odnieść sukces i przy i tak trudnej konkurencji charakteryzującej branżę zegarkową. Dużą zasługę w tym mają srebrne i różowe zegarki Michaela Korsa.

Srebrne i różowe zegarki damskie Michaela Korsa charakteryzują się przede wszystkim minimalistycznym stylem, częstym użyciem kamieni ozdobnych i przystępną ceną. W portfolio tej firmy możemy znaleźć kilka efektownych modeli.

Wskazówka dotycząca artykułu:

Damski zegarek Festina Swarovski przyciąga uwagę kamieniami

Polecane srebrne zegarki damskie Michael Kors

Jeśli szukasz niepozornego srebrnego zegarka o prostym designie, może zainteresować Cię czysto minimalistyczny model MK3178, który sprawia wrażenie czystego i kompaktowego. Srebrny zegarek MK3190 z kamieniami jest nieco bardziej ekscentryczny. Kamienie na obwodzie tarczy można również zobaczyć na zegarku MK5353, który ma jednak znacznie bardziej wyrazistą i wyrafinowaną tarczę. Ciekawe jest też połączenie srebra z odcieniami złota i błękitu w przypadku modelu MK6286. Warto również wspomnieć o jego bardziej ekstrawaganckim cyferblacie z rzymskimi cyframi.

Michael Kors Madelyn MK6286

Wymiary: 40 x 9 mm, Napęd: Kwarc (bateria), Wodoszczelność: 50m (prysznic), Płeć: damska
TOP

Polecany różowy damski zegarek Michaela Korsa

Klasykę różowego damskiego zegarka Michael Kors  można opisać minimalistycznym modelem MK3192 z delikatnie umieszczonymi ozdobnymi kamieniami na obwodzie udanej tarczy. Jego bardziej rozbudowaną wersją jest zegarek MK5491 z unikalną tarczą. Ale MK3640 również prosi o uwagę. Jego głównym mottem są gustownie osadzone ozdobne kamienie pod mineralnym szkłem oraz ciekawa stalowa bransoletka z powłoką PVD.

Michael Kors Portia MK3640

Wymiary: 36,5 mm, Napęd: Quartz (bateria), Wodoszczelność: 50m (prysznic), Płeć: kobiety
TOP

 

Bonus na koniec

W poprzednich wersach główną rolę odegrały srebrne i różowe zegarki damskie. Czy czytając ten artykuł, zastanawiałaś się jednak nad możliwym zastosowaniem dwóch wymienionych kolorów, tj. srebrnego i różowego, w jednym modelu? Jak wyglądałby taki zegarek? Odpowiedzią na to pytanie jest niezwykle wygodny model MK3352. Srebrny zegarek z kamieniami z kolekcji Darci jest delikatnie i gustownie wykończony minimalistyczną różową tarczą. Co myślisz o tej kombinacji?

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​