Pojedynek damskich zegarków – Rosefield Vs. Cluse

Pojedynek minimalistycznych zegarków Rosefield i Cluse

Minimalizm to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów mody na świecie. Wpływa na kilka branż, ale szczególnie na biżuterię i zegarki. Nie da się dokładnie oszacować, czy minimalistyczne zegarki bardziej wpływają na mężczyzn czy kobiety. Jednak z całą pewnością możemy powiedzieć, że cieszą się one ogromną popularnością wśród pań. To stwierdzenie podkreślają damskie zegarki Rosefield, a także damskie zegarki Cluse.

Wszystkie artykuły

Jakimi cechami wyróżniają się damskie zegarki Cluse i Rosefield?

Zegarki damskie Cluse i Rosefield mają kilka wspólnych cech. Szczególnie interesujący jest fakt, że obie firmy mają siedziby w Amsterdamie w Holandii. Marka Cluse powstała w 2013 roku, a producent Rosefield wszedł na rynek rok później. Te bardzo młode i proaktywne firmy charakteryzujące się produkcją eleganckich i minimalistycznych zegarków o prostym i ponadczasowym designie. Wysokiej jakości stalowe koperty damskich zegarków Rosefield i Cluse uzupełniają wymienne paski z różnych materiałów i o różnych kolorach. Tarcze tych zegarków wyglądają na przejrzyste, ponieważ zwykle zawierają tylko minimalne elementy. Ponadto wszystkie te właściwości są dostępne w przystępnych cenach.

Rosefield Mercer MBR-M45

Text: Wymiary: 54,1 x 49,5 x 11,7 mm, Waga 185 g, Napęd kwarcowy (bateria), Wodoszczelność: 100 m, Płeć: mężczyźni
TOP

Wskazówka dotycząca artykułu:

Dlaczego srebrno i różowe zegarki damskie są tak popularne?

Cechy wspólne zegarków damskich Rosefield i Cluse

  • Bardzo młode marki – Cluse (2013) i Rosefield (2014)

  • Siedziba w Amsterdamie (Holandia)

  • Elegancki i minimalistyczny zegarek

  • Prosty i ponadczasowy design

  • Różne rodzaje wymiennych pasków

  • Kolorowe paski skórzane

  • Wysokiej jakości stalowe obudowy

  • Czyste tarcze
  • Przystępna cena

Które damskie zegarki Cluse i Rosefield wybrać?

W damskich zegarkach Rosefield i Cluse szczególnie zainteresowała nas różnorodność pasków i ich kolorystyka. Przy marce Rosefield szczególnie wyróżnia się kolekcja Mercer, która zwraca uwagę udaną bransoletką shark mesh oraz przyjemnymi odcieniami różu, złota, srebra i czerni. W przypadku marki Cluse zwróciliśmy uwagę na damski zegarek z kolekcji La Vedette z ciekawymi skórzanymi paskami w różnych kolorach. Warto wspomnieć również o czarno-złotym egzemplarzu z kolekcji La Roche Petite oraz modelu z serii Minuit ze skórzanym paskiem o jeansowym dizajnie. Który minimalistyczny zegarek wolisz? Rosefield czy Cluse?

Cluse La Roche Petite CL40101

Wymiary: 33 mm, Napęd: Kwarc, Wodoszczelność: 30m (odporny na wilgoć), Płeć: kobiety
TOP

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​

Zegarki Invicta zachwycają solidnym wyglądem

Zegarki Invicta: Najpopularniejsze edycje

Pierwotnie szwajcarska marka zegarków Invicta pojawiła się na rynku w 1837 roku. Oprócz ekstrawaganckiego designu, zegarki Invicta wyróżniają się połączeniem jakości i przystępnej ceny. Do