Jacques Lemans – wysokiej jakości zegarki w przystępnej cenie

Wysokiej jakości austriackie zegarki Jacques Lemans
Austriacka marka od ponad czterdziestu lat wprowadza na rynek wysokiej jakości zegarki
Znana jest również ze współpracy z prestiżowymi wyścigami Formuły F1
Doradzimy, jak i gdzie kupić zegarek JL z 25% rabatem
Facebook
LinkedIn

Jacques Lemans to międzynarodowy producent zegarków i biżuterii z siedzibą w Austrii. Została założona w 1975 roku w celu tworzenia stylowych i wysokiej jakości szwajcarskich zegarków w przystępnej cenie. Dziś zegarki Jacques Lemans są rozproszone w ponad 120 krajach na całym świecie, gdzie z powodzeniem znalazły wielu kochanków i fanów.

Treść artykułu

Stylowy i wysokiej jakości zegarek Jacques Lemans

Niezaprzeczalny sukces marki Jacques Lemans opiera się na jasnej filozofii – najlepszej jakości i produkcji w przystępnej cenie. Zegarki i biżuteria Jacques Lemans są fantastyczne dzięki najwyższej jakości produkcji, absolutnej niezawodności, innowacyjnej technologii i stylowej elegancji. Szczególnie popularne są zegarki damskie i męskie Jacques Lemans – a mianowicie kolekcje Classic, Sports, Ceramic czy Automatic.

  • Jacques Lemans Classic – klasyczny elegancki damski i męski zegarek.
  • Jacques Lemans Sports – bardziej sportowe i solidniejsze modele.
  • Jacques Lemans Ceramic – niezawodny zegarek ze stali nierdzewnej.
  • Jacques Lemans Automatic – zegarek z napędem automatycznym.

Ciekawostki

Czy wiesz, że w 2006 roku Jacques Lemans uzyskał wyłączną licencję na zegarki  F1 bezpośrednio od byłego szefa F1, Berniego Ecclestone’a? Po raz pierwszy w historii firma otrzymała wyłączne prawo do używania marki F1. Nawiasem mówiąc, umowa licencyjna między Jacquesem Lemansem a F1 została podpisana 20 stycznia 2006 roku w Sankt Veit w Austrii w obecności wspomnianego już Berniego Ecclestona i prezesa JL Alfreda Riedla.

Zegarek Jacques Lemans był wyłącznym partnerem wyścigów Formuły F1

Jacques Lemans – zegarki dla każdego

Jacques Lemans stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w branży zegarkowej. Dzięki bogatemu i szerokiemu portfolio oferuje damskie i męskie zegarki dla każdego – nie tylko pod względem ceny, ale także wzornictwa. Po prostu z portfolio Jacquesa Lemansa możesz wybrać takie zegarki, które będą idealnie odpowiadały Twoim osobistym pragnieniom i preferencjom.

Jak powiedział kiedyś sam Alfred Riedl, damski i męski zegarek Jacquesa Lemansa to zdecydowanie najlepszy wybór w swoim segmencie cenowym – dzięki niezwykle wysokim wymaganiom projektowym, doskonałemu wykonaniu i szerokiej gamie modeli.

Jacques Lemans i była twarz marki - aktor Kevin Costner

Gdzie kupić tanie zegarki Jacques Lemans?

Od momentu powstania firma Jacques Lemans nawiązała wiele międzynarodowych kontaktów, w wyniku czego jest obecnie reprezentowana w ponad 120 krajach na całym świecie. Problem z dostępnością zegarków Jacques Lemans bynajmniej nie jest możliwy. Jednak szukanie najlepszej oferty na rynku jest naturalne, dlatego mamy dla Ciebie świetną wskazówkę, gdzie kupić naprawdę tanie zegarki za naprawdę niskie ceny.

Zanim jednak sprecyzujemy naszą ofertę, nie możemy nie zwrócić uwagi na jeden szczegół. Zawsze powinieneś kupować zegarki, niezależnie od tego, czy są to Jacques Lemans, w sprawdzonych i renomowanych sklepach internetowych. Oczywiście nie wspominając o autoryzowanych serwisach producenta czy sklepach stacjonarnych. Takim pewnym punktem  w związku z zakupem zegarków i biżuterii w sklep internetowy Timestore. I to na jego stronie internetowej trwa aktualnie wyjątkowo okazyjna promocja na zegarki Jacques Lemans.  Na czym to polega?

Wystarczy wpisać kod JL25 bezpośrednio w koszyku podczas składania zamówienia, a 25% ceny zegarka zostanie automatycznie potrącone. Należy pamiętać, że ta wyjątkowo korzystna dodatkowa zniżka dotyczy tylko zakupu produktów Jacques Lemans. Nie zapominajmy też o jednym fakcie. Wspomniany dodatkowy rabat dotyczy również produktów już przecenionych. Oznacza to, że jeśli w sklepie internetowym timestore.pl znajdziesz męskie lub damskie zegarki Jacques Lemans z rabatem np. 40-50% (uwierz nam, znajdziesz je tam), z kodem JL25 zmniejszysz cenę o kolejne 25%.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​