Wybieramy cenowo przystępne zegarki męskie do garnituru

Szukasz stylowego męskiego zegarka do garnituru?
Najlepiej łączą się z garniturami zegarki ze skórzanymi paskami.
Pasek zegarka powinien być w kolorze buta i paska.
Świetne zegarki do garnituru produkują takie marki jak Emporio Armani, Festina czy MVMT.
Facebook
LinkedIn

Od niepamiętnych czasów garnitur męski był jednym z najbardziej charakterystycznych przejawów męskiej elegancji. Zapewne zgodzisz się z nami, gdy powiemy, że jego urok tkwi często w drobnych szczegółach. Buty, paski, spinki do mankietów i wreszcie zegarki mogą doskonale podkreślić elegancję całego stroju. Jednak połączenie wszystkich tych akcesoriów w jedno, plus do tego sam garnitur, często nie najtańszy, może być kosztowne. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie niedrogi męski zegarek do garnituru.

Treść artykułu

Jak dobrać męski zegarek do garnituru?

Najlepszy męski zegarek do garnituru będzie oczywiście zależał od samego garnituru i innych akcesoriów. Zegarki ze skórzanymi paskami najlepiej łączą się z garniturami. Ogólna zasada jest taka, że pasek zegarka powinien być identyczny, wzgl. jak najbardziej zbliżony do koloru butów i paska. Wisienką na torcie idealnego stroju byłoby połączenie metalowej części zegarka ze spinkami do mankietów i sprzączką na pasku z kolorowym i materiałowym wzorem.

Z poprzednich słów jasno wynika, że nie możemy po prostu wskazać konkretnego modelu zegarka i zadeklarować, że to idealny wybór do garnituru. Musielibyśmy znać dokładnie całość stroju. Niemniej jednak możemy podać kilka wskazówek, którymi należy się kierować przy wyborze zegarka do garnituru. Na przykład, czy wiesz, który zegarek idealnie pasuje do niebieskiego garnituru?

Pamiętaj: że we wszystkich przypadkach, niezależnie od koloru garnituru, należy dopasować pasek do kolorów pozostałych akcesoriów.

Zegarki męskie są nieodłącznym dodatkiem do garnituru

Które marki produkują niedrogie męskie zegarki do garniturów?

Jak już mówiliśmy, męski garnitur wraz z wszelkimi modnymi dodatkami nie musi być tanim wybawieniem. Tak więc, który zegarek w przystępnej cenie wybrać do garnituru? Prześwietlimy marki, których modele kosztują około 450 złotych, ale nadal nic nie tracą na jakości.

Męskie zegarki Emporio Armani

Męskie zegarki Emporio Armani to swego rodzaju symbol luksusu i włoskiej elegancji. W końcu kto nie znałby marki legendarnego projektanta mody Giorgiego Armaniego? Chociaż portfolio Emporio Armani obejmuje wiele modeli ze stalowymi bransoletkami, znajdziesz również kilka udanych produktów ze skórzanymi paskami. Dodatkowo w przypadku marki Emporio Armani nie odstawałbyś, nawet gdybyś do garnituru wybrał jeden z zegarków ze stalową bransoletą. Charakteryzują się one czystymi liniami, dzięki czemu doskonale komponują się ze sportowo-eleganckimi stylizacjami.

Męskie zegarki Festina

Za sportową elegancję podkreślimy za pomocą męskiego zegarka Festina. Choć znane są one na świecie głównie z kolekcji czysto sportowych, o czym świadczą linie modelowe The Originals czy Chrono Bike, nie brakuje im również eleganckich elementów. Ponadto ambasadorem Festiny jest światowej sławy szkocki aktor Gerard Butler, który jest bardzo elegancki mężczyzną. Koniecznie zajrzyj do oferty tej marki – znajdziesz u nas eleganckie zegarki z czarno-brązowymi skórzanymi paskami.

Męskie zegarki MVMT

Myśląc o tym, który zegarek wybrać do garnituru, nie możemy zapomnieć o męskim zegarku MVMT. Czemu? W końcu sama marka MVMT została zbudowana na tym, że zegarek nie powinien rujnować budżetu klienta. Właśnie dlatego idealnie wpisują się w naszą listę, w której wybieramy niedrogie modele. W repertuarze MVMT znajdziesz dziesiątki męskich zegarków do garniturów, które gwarantują odświeżenie Twojego eleganckiego stroju bez konieczności inwestowania ogromnej kwoty.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​

Zegarki Invicta zachwycają solidnym wyglądem

Zegarki Invicta: Najpopularniejsze edycje

Pierwotnie szwajcarska marka zegarków Invicta pojawiła się na rynku w 1837 roku. Oprócz ekstrawaganckiego designu, zegarki Invicta wyróżniają się połączeniem jakości i przystępnej ceny. Do