Zegarki męskie Orient

Oficjalna strona sprzedawcy: https://www.orient-watch.com/

Zegarek Orient to dumny przedstawiciel marek z szeregu wysokiej jakości
japońskich producentów. Marka od ponad 50 lat przemierza świat zegarków naręcznych. W tym długim czasie udało jej się wyprodukować wiele kultowych edycji i modeli. Marka dużo zawdzięcza swojemu pochodzeniu geograficznemu. Zaliczamy ją do takich gigantów zegarmistrzowskich jak Citizen, Seiko czy Casio. Wszystkie wymienione marki łączy wspólna cecha – innowacyjność i precyzyjne japońskie wykonanie.

O marce Orient

Marka pochodzi z japońskiego miasta Hino i została założona w 1950 roku. Jednak jej początki i korzenie sięgają jeszcze głębiej, a konkretnie do okresu około 1901 roku. Od tego czasu marka przeszła przez różne burzliwe okresy, na które miały wpływ gospodarcze konsekwencje II wojny światowej. Obecnie marka podlega elektronicznemu gigantowi Seiko – Epson.

Zegarki Orient

Japońskie zegarki Orient są dokładnie tym, czego można by się spodziewać, biorąc pod uwagę ich pochodzenie. Wiadomo, że japońscy zegarmistrzowie są postępowi, szanują tradycje i tworzą produkty w doskonałej jakości. Nie inaczej jest w przypadku zegarka Orient. Jak sama marka  twierdzi na swojej oficjalnej stronie, jej celem było stworzenie wysokiej jakości zegarków, które są jednocześnie niedrogie i trwałe. Uważamy, że marce udało się osiągnąć ten cel bardziej niż znakomicie. Faktem jest również to, że marka jest obecnie jednym z czołowych producentów zegarków mechanicznych.

Charakterystyczne cechy męskich zegarków Orient

  • pierwszorzędne wykonanie
  • wysokiej jakości modele zegarków mechanicznych
  • projekt i wykonanie według tradycji japońskiego zegarmistrzostwa
  • przystępna cena

Jaka jest cena zegarka Orient?

Zegarki męskie Orient można zaliczyć do kategorii niedrogich modeli zegarków. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to marka japońska, to ich cena jest naprawdę korzystna. Tańsze modele tej marki można kupić już od około 250 pln, podczas gdy droższe i z bogatym wyposażeniem modele przekraczają poziom cenowy 1300 pln.

 

Japoński zegarek Orient

Wybieramy najpopularniejsze modele

Orient

FAA02002D9

Orient

RA-KV0402S10B

Orient RA-KV0402S10B

Orient

RA-KV0403S10B

Orient RA-KV0403S10B

Orient

FAA02001B9

Orient FAA02001B9

Inne marki zegarków męskich:

Najnowsze artykuły z magazynu