Zegarki męskie Police

Tylko niewielka liczba marek produkujących męskie zegarki modowe, ma tak wyjątkowy styl jak marka Police. Zegarki tej marki można rozpoznać prawie natychmiast. Charakteryzują się wielkimi tarczami, wyjątkowymi kombinacjami kolorystycznymi lub niepowtarzalnymi kształtami. Zegarek męski Police nie jest odpowiedny dla każdego. Znajduje swoje miejsce zwłaszcza na nadgarstkach mężczyzn, którzy nie boją się pokazać swojego stylu i w pełni wyrazić swoją osobowość. Marka nie boi się eksperymentować ze swoimi męskimi modelami. Dowodem tego są ekstrawaganckie modele, które często występują w ofercie marki Police.

Design zegarków męskich Police można określić jako sportowo – elegancki Tarcze są zwykle wzbogacone o funkcjonalne chronografy, wyraziste wskaźniki i wyrafinowane wzory tle. Można natknąć się na modele z różnymi motywami, przykładowo tarcza z motywem czaszki, która jest jednym z typowych elementów zegarków męskich Police. Paski, których oferta jest naprawdę szeroka, nie zawiodą mężczyzn. W portfolio znajdziesz modele z paskiem skórzanym, metalowym lub shark mesh. Podobnie jak tarcze, paski do zegarków wyróżniają się swoim szczegółowym wykonaniem.

O marce Police

Marka wywodzi się z Włoch, świat podbiła głównie dzięki produkcji stylowych męskich i damskich akcesoriów modowych. Początki jej udanej kampanii biznesowej sięgają do 1997 roku, kiedy wprowadziła na rynek swoją kolekcję perfum. W 2003 roku do portfolio produktów dołączyła również zegarki na rękę i o 10 lat później także pierwszą kolekcję ubrań. Obecnie oferuje Police produkty i akcesoria modowe z niemal wszystkich dziedzin mody. Oprócz wspomnianych zegarków na rękę, perfum oraz ubrań produkuje również biżuterię, portmonetki i plecaki. Marka odnosi duże sukcesy również dzięki swoim kolekcjom okularów przeciwsłonecznych, które tak samo jak i zegarki Police, cieszą się dużą popularnością właśnie ze względu na swój indywidualny styl i wykonanie. Marka w ramach swoich aktywności marketingowych często wykorzystuje współpracę z celebrytami. Jej produkty z świata mody w przeszłości często pojawiły się na tak znanych celebrytach jak przykładowo David Beckham, George Clooney, Neymar Jr. lub obecnie kierowca F1, Lewis Hamilton.

Zegarki Victorinox

Szwajcarskie zegarki Victorinox są wykonane z wysokiej jakości stali, zwykle są napędzane szwajcarskimi mechanizmami, mają wytrzymałe szkiełko szafirowe i wojskowy wygląd, który trudno sobie pomylić z innym.

Zegarek męski Police charakteryzuje się

  • ekstrawaganckim designem
  • wyrafinowanymi tarczami o różnych wzorach
  • różnymi kombinacjami kolorystycznymi
  • wielkimi i masywnymi kopertami zegarka

Cena zegarka męskiego Police

W dziedzinie zegarków marka skupia się na produkcji zegarków modowych, co znajduje odzwierciedlenie również w cenie. Najtańsze modele marki można kupić od 270 zł., a w przypadku droższych modeli cena może wzrosnąć do poziomu 700 zł.

Inne marki zegarków męskich:

Najnowsze artykuły z magazynu