Autentyczny, oryginalny i buntowniczy – taki jest zegarek męski Police

Męski zegarek Police - historia marki i modeli
Facebook
LinkedIn

1983 – właśnie w tym roku męski zegarek Police zaznaczył swoją obecność na rynku światowym. Początkowo bez większych sukcesów zaczęto sprzedawać okulary przeciwsłoneczne pod marką Police. Z biegiem czasu na scenie pojawiły się autentyczne, oryginalne i buntownicze męskie zegarki Police.

Treść artykułu

Początki z okularami przeciwsłonecznymi

Był rok 1983 i we Włoszech światło dzienne ujrzały okulary przeciwsłoneczne unisex marki Police. Można powiedzieć, że ta kilkunastoosobowa firma od samego początku zajęła swoje miejsce na rynku światowym. Choć była to firma włoska, w oczach klientów miała przywoływać amerykański styl życia – tzw. „on the road”, a jednocześnie symbolizować miejskiego ducha Nowego Jorku.

Marka Police rozpoczęła sprzedażą okularów przeciwsłonecznych

Droga do określenia stylu życia

Przez lata firma Police budowała swoją tożsamość i pozycję. Jeśli powiemy, że „odkryła siebie na nowo”, nie będziemy przesadzać. Przekształcając prostą markę okularów przeciwsłonecznych w koncern, który obecnie dyktuje styl życia, rozszerzyła się o szereg akcesoriów modowych, takich jak perfumy, biżuteria, galanteria skórzana oraz wspomniany męski zegarek Police.

Oczywiście we wszystkich tych elementach duży nacisk położono nie tylko na wyrazisty wygląd, ale także na wyjątkową osobowość ich przyszłych właścicieli, którzy mieli być młodymi i autentycznymi buntownikami podążającymi za trendami. Akcesoria Police miały pomóc im wyróżnić się niepowtarzalną oryginalnością i niepowtarzalnym smakiem.

Język wolności i buntu

Podobnie jak w przeszłości, tak i teraz marka Police mówi językiem wolności i buntu. Akcesoria modowe Police, w tym zegarki męskie, odznaczają się odważnym stylem, innowacyjnością i pionierskim wzornictwem. Nosząc ubrania z logo Police, każdy podkreśla swoją osobowość, odwagę i determinację. Nic więc dziwnego, że produkty z portfolio Police są obecnie dystrybuowane w ponad 80 krajach w największych miastach świata.

Czy wiesz, że tak znane nazwiska jak Bruce Willis, George Clooney, David Beckham, Antonio Banderas, Neymar czy Lewis Hamilton to ambasadorzy marki, którzy również podpisali się sukcesem marki Police?

Niebieskie zegarki męskie Police

Wybieramy męski zegarek Police

Na koniec przeskoczymy z historii i ogólnych faktów bezpośrednio do męskiego zegarka Police. Skrywa on wiele interesujących elementów, które zasługują na uwagę. Wybraliśmy dla Ciebie następujące trzy modele:

Zegarek męski Police Belmont PL15970JSUR / 02

Zalety:

  • koperta ze stali nierdzewnej z różowym złotem na powierzchni
  • 24-godzinowa subtarcza
  • podwójny czas
  • wskaźnik dni tygodnia

Zegarek męski Police PL15530JS / 57AM

Zalety:

  • konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • ekstrawagancki, wyrazisty i nietuzinkowy design

Zegarek męski Police Vigor PL15381JSBZ / 03

Zalety:

  • koperta ze stali nierdzewnej z powierzchnią PVD
  • typowa wielka tarcza Police
  • 24-godzinowa subtarcza
  • wskaźnik dni tygodnia

Na rynku znajdziesz również wiele innych zegarków męskich Police, które z pewnością zachwycą Cię swoim oryginalnym designem. Na który się zdecydujesz?

Zegarek męski Police - modele

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​