Oto najbardziej bezcenne i najdroższe zegarki Casio

Przedstawiamy najbardziej bezcenne i najdroższe zegarki Casio
Facebook
LinkedIn

Marki Casio nie trzeba specjalnie przedstawiać. Jest to japońska firma, która wprowadziła na rynek swój pierwszy zegarek w 1974 roku. Od tego czasu zegarki Casio uległy różnym ulepszeniom.

Treść artykułu

Najdroższe zegarki Casio

W 1983 roku pojawił się pierwszy w historii zegarek G-Shock. Już wówczas szczycił się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jednak ambitna marka nie zwlekała i wyprodukowała inne wytrzymałe i bezcenne modele. Wśród najdroższych zegarków Casio, jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane, można znaleźć 5 następujących modeli.  

Najdroższy zegarek Casio G-Shock G-D5000-9JR

W ramach obchodów 35-lecia linii G-Shock marka Casio wprowadziła na rynek swój najdroższy do tej pory zegarek Casio G-Shock G-D5000-9JR, który jest wykonany z 18-karatowego żółtego złota. Jego wartość osiągnęła wartość około 280 000 zł. Ten zegarek przyciągnie uwagę swoim designem w stylu retro oraz świetnymi funkcjami, takimi jak wskaźnik 38 różnych stref czasowych, podświetlenie LED oraz technologią Multi-Band 6 do automatycznego ustawiania czasu.

Nasza wskazówka: Jeśli interesuje Cię niedroga złota wersja zegarka Casio G-Shock, polecamy zegarek Casio G-Shock z kodem produktu GMW-B5000GD-9ER.

Zegarek Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A

Zegarki MR-G należą do czołówki linii modelowej Casio G-Shock. Świetne właściwości i parametry techniczne można znaleźć przykładowo w zegarku Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A. Jest wyposażony w Bluetooth, posiada również funkcję GPS, czas sterowany radiowo oraz automatyczną i ręczną kalibrację czasu. Ma także przepiękny elegancki design ze wzorem przypominającym łuski czarnego smoka. Jego wysoką cenę podkreśla nie tylko wytrzymałość i design, ale również maksymalna dokładność i wysoka wodoszczelność – 200 m.

Zegarek Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A
Źródło: https://www.g-central.com/

Zegarek Casio G-Shock MRG-B5000B-1

Oryginalny pierwotny design G-Shock DW5000C zaowocował w zegarku G-Shock MRGB5000B-1, który charakteryzuje się swoim kształtem kwadratowym oraz wysokiej jakości materiałem. Ten model posiada również wyprofilowaną lunetę złożoną z 25 części, które zostały indywidualnie wypolerowane za pomocą techniki Sallaz. Koperta i luneta są wyprodukowane z wytrzymałego, twardego i wyrafinowanego stopu tytanu, który jest trzykrotnie twardszy niż czysty tytan. Nawet w tym przypadku można stwierdzić, że zegarek jest wyposażony w świetne funkcje, takie jak połączenie z Bluetooth lub wielozakresowy 6-atomowy pomiar czasu. Ten zegarek jest wytrzymały na wstrząsy i posiada mocną bransoletkę i szkiełko szafirowe.  

Jednym z najbardziej bezcennych i najdroższych zegarków Casio jest również model z kodem produktu MRG-B5000B-1

Zegarek Casio G-Shock MRG-B2000B-1A1

Casio G-Shock MRG-B2000B-1A1 to zegarek, którego design charakteryzuje się przepięknymi kształtami i krzywiznami stworzonymi za pomocą technologii nano-przetwarzania Yamagata Casio. Ten model zadowoli nawet najbardziej praktycznego właściciela. Jest wyposażony w takie funkcje jak kalibracja sterowana radiowo lub parowanie ze smartfonem przez Bluetooth. Ekskluzywny model z kodem produktu MRGB2000B1A1 posiada szkiełko szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, co tylko dowodzi jego trwałość, siłę i perfekcję. Dodatkowo jest to zegarek, który jest polerowany za pomocą techniki Sallaz. Jego cena to około 12 300 zł. Można go kupić w kilku wersjach kolorystycznych.

Bezcenny zegarek Casio MRG-B2000B-1A1

Casio G-Shock MRG-B1000B-1A

Najtańszy zegarek z naszej listy to model Casio G-Shock MRG-B1000B-1A. Ze względu na swoją cenę około 11 500 zł należy również do najdroższych zegarków Casio. Także w tym przypadku zegarek gwarantuje świetną wydajność, jednocześnie ma przepiękny design z minimalistycznym i praktycznym kształtem. Ten model jest również wysoko wytrzymały na wstrząsy, jest wodoszczelny do 200 metrów, posiada światło LED i automatycznie przyjmuje sygnał kalibracji czasu sześć razy podczas dnia. Zegarek MRGB1000B można podłączyć do smartfonu za pomocą Bluetooth.

Najtańszy, ale jednak bezcenny: Zegarek Casio G-Shock MRG-B1000B-1A
Źródło: https://www.g-central.com/

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​