Zegarki Swiss Military: Jakość gwarantowana przez Konfederację Szwajcarską

Zegarki Swiss Military Hanowa
Facebook
LinkedIn

Kiedy na tarczy zobaczysz napis „Swiss Made”, możesz być pewien, że jest to produkt rzetelnie wykonany. Szwajcarskie zegarki wiążą się z oczekiwaniem jakości, ale także wyższej ceny. Jednak nadal istnieją marki, które są dostępne cenowo i niezawodnie spełniają surowe szwajcarskie standardy jakości. Zegarki Swiss Military są tego dowodem. Kilku zegarmistrzów oferuje swoje produkty na oficjalnej licencji Konfederacji Szwajcarskiej. Dziś przyjrzymy się bliżej trzem markom, które spełniły standardy Swiss Military i na których zegarki może sobie pozwolić przeciętny użytkownik.

Treść artykułu

Co to jest Swiss Military

Swiss Military to oficjalna globalna licencja autoryzowana i chroniona przez Konfederację Szwajcarską. Szeroka gama produktów, w tym zegarki ze zintegrowanymi sprawdzonymi elementami szwajcarskich wartości, takimi jak funkcjonalność, trwałość i gustowna prostota, szczyci się tą etykietą. Celem Szwajcarów jest oferowanie światu klasycznych i uczciwych produktów o czystym designie. Takie są więc zegarki Swiss Military. Chociaż istnieją subtelne odcienie różnic między poszczególnymi szwajcarskimi markami, wszystkie mieszczą się w granicach określonych przez licencję. Dlatego możesz polegać na połączeniu uczciwej jakości i przystępnej ceny.

Swiss Military Hanowa

Marka Swiss Military Hanowa powstała w 1963 roku w Bienne w Szwajcarii. Od początku swojego istnienia wyznaje wartości wyznawane przez Szwajcarskie Siły Zbrojne, takie jak solidność, wytrzymałość i odporność na ekstremalne warunki. Produkuje wysokiej jakości szwajcarskie zegarki o sportowym designie.

Zegarki Swiss Military Hanowa

Szwajcarskie zegarki Swiss Military Hanowa przeznaczone są przede wszystkim dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia. Wyróżniają się sportowym designem, uwzględniającym funkcjonalność i trwałość. Hanowa ma w swoim portfolio kilka oryginalnych modeli, jeśli chodzi o kolor i design. Producent wyposaża je w mechanizm kwarcowy szwajcarskiej produkcji. Trwałość zapewnia zastosowanie wysokiej jakości materiałów takich jak stal chirurgiczna, skóra naturalna oraz szkło szafirowe. Oprócz zegarków męskich producent oferuje również kilka modeli damskich.

Swiss Military by Chrono

Marka Swiss Military by Chrono jest obecna na rynku zegarków od ponad 30 lat. Pomimo tego, że jest stosunkowo młodym szwajcarskim producentem, znajduje się już ze swoimi zegarkami w ponad 40 krajach. Poza niezawodnością, precyzją i jakością znana jest również ze swojej innowacyjności.

Zegarki Swiss Military by Chrono

Zegarki Swiss Military by Chrono, podobnie jak jego konkurenci z marki Hanowa, charakteryzują się sportowym designem, który jest szczególnie odpowiedni dla użytkowników żądnych przygód. Producent przykłada szczególną wagę do jakości wykonania, integracji nowości technologicznych oraz estetyki. Wszystkie zegarki z produkcji Chrono wyposażone są w mechanizmy szwajcarskich producentów ETA, Rodna czy Sellita. Każdy model jest składany, sprawdzany i pakowany ręcznie. Gwarancją jakości jest również przedłużona 5-letnia gwarancja, którą producent oferuje w standardzie na wszystkie swoje zegarki. Choć zegarki Swiss Military by Chrono są również bardzo przystępne cenowo w porównaniu do Hanowa, to w katalogach tego producenta rozpiętość cenowa jest nieco szersza.

Zegarki Swiss Alpine Military

Swiss Alpine Military

Swiss Alpine Military to sportowo-elegancka linia zegarków produkowanych i dystrybuowanych przez firmę Grovana. Marka jako taka istnieje na rynku od 1924 roku i wszystkie swoje zegarki wykonuje ręcznie w swoich warsztatach w Tenniken. 20 lat temu dodała do swojego portfolio edycję Swiss Alpine Military.

Zegarki Swiss Aplpine Military

Szwajcarskie zegarki Alpine Military wyróżniają się wszechstronnością. Choć są to przede wszystkim zegarki sportowe, w kolekcji znajdziesz modele, które wytrzymają wymagające warunki, jak i takie, które wyróżnią się na mniej formalnych imprezach towarzyskich. Producent kładzie nacisk na połączenie dokładności, niezawodności i trwałości. Pod względem materiałów dominuje stal. Większość modeli wyposażona jest w stalową bransoletę, ale zdarzają się również paski skórzane lub silikonowe. Szkła są w większości mineralne. Tarcza charakteryzuje się dużymi, łatwymi do odczytania indeksami. Te zegarki Swiss Military oferują również połączenie doskonałej funkcjonalności i wysokiej trwałości. Wszystkie są wodoodporne i posiadają 3-letnią gwarancję producenta.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​