Wybieramy najlepsze tanie smart zegarki na rynku (2021)

Tanie smart zegarki można znaleźć w ofercie znanych producentów
Facebook
LinkedIn

W naszym magazynie pisaliśmy już na temat inteligentnych zegarków. Przykładem są porady dotyczące zakupów najlepszych zegarków na bieganie. Tym razem przyjrzeliśmy się bliżej najlepszym tanim smart zegarkom. Czy wiesz, które z nich należą do tej kategorii?

Treść artykułu

Które tanie smart zegarki są najlepsze?

Tanie smart zegarki można obecnie znaleźć w ofertach niezliczonych producentów. Jednak trzy marki – Amazfit, Huawei i Xiaomi – najbardziej przypadły nam do gustu pod względem ceny i funkcji. Jeśli chcesz poszerzyć obszar wyszukiwania, spróbuj przyjrzeć się portfolio takich firm jak Forever, iGET czy Vivax.

Tani smart zegarek Amazfit

Ciężko znaleźć na rynku “inteligentniejsze” zegarki w tej kategorii cenowej, w której znajdują się smartwatche Amazfit. Paradoksalnie mają one szereg ciekawych funkcji. Możemy wymienić na przykład:

  • codzienny krokomierz
  • praktyczne obliczanie spalonych kalorii
  • przydatne monitorowanie snu
  • niezwykle dokładny czujnik tętna

Tanie smart zegarki Amazfit oferują również parowanie z telefonem komórkowym, dzięki czemu zawsze będziesz mieć szybki przegląd swoich powiadomień. Warto wspomnieć też o udanym retro looku, który kryje w sobie wspomniane wyżej nowoczesne cechy. Nie możemy pominąć też faktu, że są one dostępne w wielu kolorach. Ucieszą zarówno Panie jak i Panów.

Cena: od ok. 110 złotych

Tanie smart zegarki Amazfit oferują jakość w rozsądnej cenie

Smart zegarek Huawei Watch Fit

Smart zegarek Huawei Watch Fit może być znacznie bardziej kompleksowym asystentem treningowym. W porównaniu do poprzedniego modelu nie tylko jest bardziej minimalistyczny i nowocześniejszy, ale także posiada kilka funkcji i trybów sportowych. Oczywiście znajduje to odzwierciedlenie w cenie, która jednak nadal jest niezwykle akceptowalna jak na “świat smart zegarków”

Wśród wielu udogodnień na szczególną uwagę zasługują oferowane reżimy sportowe. Łącznie jest ich aż 96, a do wyboru są takie specjalności jak joga, taniec, łyżwiarstwo czy pływanie. Oczywiście nie zabrakło również krokomierza, monitorowania tętna i snu, a także algorytmu monitorowania całodziennego stresu. Nie możemy zapomnieć o jego szacownej żywotności baterii (do 10 dni) i udanym, prostokątnym wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 1,64 cala.

Cena: od ok. 300 złotych

Smart zegarek Huawei Watch Fit to świetny egzemplarz na rozpoczęcie przygody ze światem inteligentnych zegarków

Smart zegarek Xiaomi Mi Watch Lite

Do najlepszych tanich smart zegarków na rynku zaliczamy również Xiaomi Mi Watch Lite, dostępne w trzech kolorach –  Black, Navy Blue a Ivory (czarnym, granatowym i kości słoniowej). Producent jak widać myśli o obu płciach w ten sam sposób.

Jeśli chodzi o funkcje i parametry to, w tym przypadku zadowoli Cię przyzwoita żywotność baterii oraz ciekawe tryby sportowe. W danej kategorii cenowej zachwyci Cię również możliwość zdalnego odtwarzania muzyki z telefonu komórkowego lub spuszczanie migawki aparatu. Na szczególną uwagę zasługują:

  • optyczny czujnik pulsu
  • monitorowanie jakości snu
  • aplikacja monitorująca oddech

Cena: od ok. 200 złotych

Więcej o Xiaomi Watch Lite w poniższym filmie:

+ BONUS na koniec: bransoletki fitness Xiaomi Mi Band

Choć nie są to klasyczne smartwatche, zdecydowanie pasują do kategorii najlepszych tanich smart zegarków. Główną zaletą bransoletek fitness Xiaomi Mi Band  jest wyjątkowo niska cena. Oferują one swoim właścicielom ciekawe funkcje, takie jak pomiar tętna, krokomierz, obliczanie kalorii, pomiar tempa czy dystansu.

Cena: ok. 50 złotych

Choć nie są klasycznymi tanimi smartwatchami, ale swoich fanów znalazły również bransoletki fitness od marki Xiaomi.
źródło: https://www.mi.com/

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​