TOP 3 edycje męskich zegarków MVMT

Męski zegarek MVMT
Marka MVMT powstała z pomysłu dwóch ambitnych studentów.
Zegarekowi MVMT towarzyszy przekonanie, że styl nie powinien rujnować budżetu klienta.
Wśród męskich zegarków MVMT TOP znajdują się między innymi modele z edycji Chrono, Revolver i Voyager.
Facebook
LinkedIn

Marka MVMT, wzgl. jej historia jest pełna naprawdę ciekawych historii. To właśnie bajkowa podróż tej wciąż stosunkowo młodej firmy zainspirowała nas do bliższego przyjrzenia się poszczególnym liniom modeli z jej portfolio. Wybraliśmy 3 TOP edycje męskich zegarków MVMT.

Treść artykułu

Zegarki MVMT - dziura na rynku, czyli pomysł dwóch studentów

Z biegiem czasu możemy faktycznie stwierdzić, że założyciele MVMT znaleźli swego rodzaju dziurę na rynku. Wśród renomowanych marek brakowało takich zegarków, które łączyłyby nie tylko jakość, ale także przystępną cenę dla młodego pokolenia. To młodzi ludzie, w tym wielu studentów, nie mogło sobie pozwolić na wysokiej jakości, a jednocześnie dobrze wyglądające zegarki. Jednak studenci uniwersytetu Jake Kassan i Kramer LaPlante byli bardzo świadomi tej kwestii już kilka lat temu. Ponieważ w przeszłości mieli doświadczenie z finansowaniem społecznościowym i sprzedażą online, spełnili wszystkie warunki, aby przebić się na świecie. I to się naprawdę wydarzyło.

W 2013 roku rozpoczęli kampanię finansowania społecznościowego, aby zebrać 15 000 dolarów potrzebnych do rozpoczęcia działalności. Udało się uzbierać łączną kwotę 220 000 dolarów, i dzięki ambitnemu projektowi i sile sieci społecznościowych, zapewniali sobie niezwykle świetlaną przyszłość. Podkreślili to w bliskiej przyszłości, kiedy udało im się sprzedać ponad 600 000 zegarków MVMT w ciągu około 3 lat

Wskazówka dotycząca artykułu:

Jak ustawić czas w zegarku Casio G-Shock?

TOP męski zegarek MVMT

Marka MVMT, której powstaniu i funkcjonowaniu towarzyszy przekonanie, że styl nie powinien rujnować budżetu finansowego klienta, oprócz świetnych męskich zegarków ma w swoim portfolio równie udane damskie modele. Na razie jednak zdecydowaliśmy się przedstawić Wam modele dla Panów. Naszym zdaniem są to 3 TOP edycje męskich zegarków MVMT.

Zegarek męski MVMT w różnych wariantach kolorystycznych

Męski zegarek MVMT Chrono

Popularna linia modeli Chrono to odważne zegarki z chronografem o minimalistycznym designie. Wielkość ich kopert zwykle oscyluje na poziomie 40, względnie 45 mm.

Nasza wskazówka dotycząca męskiego zegarka MVMT z edycji Chrono – MC01-GU: Udany egzemplarz w stylowym połączeniu czerni i szarości. Zwróci również uwagę bardziej masywną stalową bransoletą z powłoką PVD.

Męski zegarek MVMT Revolver

Urok popularnej edycji Revolver tkwi w tzw. retrofuturyzmie. Podczas gdy tarcze w tej serii są pełne nowoczesnego wzornictwa, któremu towarzyszy sklepione szkło, ich koperty są inspirowane latami pięćdziesiątymi.

Nasza wskazówka dotycząca męskiego zegarka MVMT z edycji Revolver – CBX-BRZEAGE: Ze względu na to, że jest to model męski, możemy oznaczyć za nieszablonowe połączenie na kopercie czy pasku  różowego złota z szarym kolorem tarczy.

Męski zegarek MVMT Voyager

Jak sama nazwa wskazuje, zegarek Voyager (od angielskiego słowa „voyage” – podróż) jest inspirowany podróżami. Dlatego nie może w nim zabraknąć odpowiedniego stopnia wodoszczelności – w tym przypadku dokładnie 10 ATM.

Nasza wskazówka dotycząca męskiego zegarka MVMT z edycji Voyager – MV01-S2: Model łączący ponadczasowe srebro z modną bransoletą ze stali nierdzewnej Shark Mesh. Jako modelowi podróżnemu nie może zabraknąć mu funkcji podwójnego czasu.

Na koniec

Jednak męski zegarek MVMT to nie tylko kolekcje Chrono, Revolver i Voyager. Na oficjalnej stronie marki MVMT można łatwo natknąć się na inne udane linie modelowe. Na uwagę z pewnością zasługuje edycja Blacktop, która doskonale oddaje ducha amerykańskiej kultury motoryzacyjnej lat 60, czy Series 40 z 40-milimetrowymi dopracowanymi kopertami. 

Niezależnie od tego, czy wolisz którąś z wyżej wymienionych edycji TOP, pamiętaj, że nie tylko męskie zegarki MVMT, ale ogólnie zegarki, zawsze kupuj  w sprawdzonym sklepie.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​