Wybieramy najlepsze zegarki sportowe

Najlepszy zegarek sportowy dla mężczyzn

Zegarki sportowe to nie tylko uznana i popularna kategoria w branży zegarków. Na rynku możemy znaleźć szereg modeli, które przyciągają nie tylko niezliczonymi funkcjami, ale także zaskakująco eleganckim lub luksusowym designem. Łączenie, kontrastowych stylów to niezwykle popularne zajęcie wśród renomowanych producentów. Chociaż takie projekty mogą wydawać się niektórym nieco ekstrawaganckie,to precyzyjnie docierają do docelowych odbiorców. Ale nie odbiegajmy od tematu – najlepszy zegarek sportowy.

Treść artykułu

Z naszych słów można zrozumieć, że nowoczesne zegarki sportowe nie są tylko akcesorium, które możemy zabrać wyłącznie do biegania, wędrówek, pływania lub fitnessu. Pod wpływem obecnych trendów zegarki sportowe nieustannie ewoluują i przechodzą swego rodzaju redesign, którego celem jest uzyskanie takich modeli, które znajdą się nie tylko na nadgarstkach sportowców, ale także zwykłych miłośników aktywnego i zdrowego trybu życia. Dodatkowo, gdy są przepełnione eleganckim designem, odrobiną luksusu lub szczyptą inteligencji, czołowi przedstawiciele światowych marek mogą zacierać ręce.

Który zegarek sportowy jest najlepszy?

Jaki zegarek wyobrażasz sobie, mówiąc o najlepszym zegarku sportowym? Zegarek, który będzie za Ciebie biegał, lub odbędzie trening? Niestety, jeszcze takiego nie wymyślono. Chociaż wybrane smart zegarki naprawdę nie mają do tego daleko. Na tą chwilę musi nam  „wystarczyć” np. wspomniany smartwatch, zegarek sportowy z GPS czy zegarek sportowy do biegania, które zarzucą na nas tyloma funkcjami, że głowa rozboli. A to są…

Zastanawiasz się, który sportowy zegarek dla mężczyzn jest najlepszy?

…ciągle zimno? Nic dziwnego. Obecnie różne modele mogą z łatwością mieć podobne atrybuty. W końcu powinniśmy chyba potraktować to nieco prościej. Spójrzmy prosto na światowe marki zegarków, które mają coś do powiedzenia na temat sportu.

Legenda wśród zegarków – Casio

 

Który model pojawi się Ci się przed oczami, gdy pomyślisz o legendarnym zegarku? Dla nas to oczywiście japoński gigant Casio, na czele którego stoi niezastąpiony, niezwykle wytrzymały G-Shockmi. Są one znane z unikalnych połączonych tarcz, masywnej konstrukcji, gumowego materiału, wyszukanych detali kolorystycznych i, co niemniej ważne, popularności na całym świecie. Opisaliśmy je bardziej szczegółowo w jednej z naszych ostatnich recenzji.

Firma Casio to nie tylko G-Shocks, mimo że są one zdecydowanie najbardziej udaną linią modeli całej marki. Na przykład kolekcja Edifice może poszczycić się połączeniem sportowego stylu z elegancją czy luksusem, o czym mówiliśmy na początku tego artykułu. Ta linia modeli doskonale identyfikuje męski zegarek sportowy. W ofercie Casio znajdziesz również wyrafinowane damskie spotrowe zegarki.

Casio G-Shock GW-3000M-4AER

Średnica koperty: 50 mm, ładowanie słoneczne, zegarek sterowany radiowo, wodoszczelny podczas nurkowania, budzik, stoper, czas światowy
TOP

Značky související se sportem

Pod pojęciem sportowych zegarków nie musimy szukać wyłącznie stricte sportowych modeli. W oczach opinii publicznej wielu renomowanych producentów jest automatycznie kojarzonych ze sportem. Festina i Tissot są tego idealnymi przykładami. Wspomnijmy jazdę na rowerze. Zaskoczenie … Te marki zegarków mają długą historię związaną z najbardziej prestiżowymi wyścigami kolarskimi Tour de France. W przypadku marki Tissot nie tylko z tyłu, ale także przed Tobą.

Gerard Butler w kampani spotrowych zegarków Festina

Źródło: www.festina.hu

Dodatkowo możesz skojarzyć szwajcarską firmę Tissot np. Z NBA, MotoGP czy World Hockey Championship. Wróćmy jednak na chwilę do „szwajcarsko-hiszpańskiej” marki Festina. W swoim repertuarze posiada kilka ciekawych kolekcji zegarków sportowych. Warto wspomnieć nie tylko o kolorowej linii The Originals, ale także o sportowo-eleganckiej kolekcji Sport czy Chrono Bike. A co z japońską firmą Seiko? Ta oprócz produkcji niezwykle udanych modeli sportowych może pochwalić się także swoim „sportowym” ambasadorem, legendą tenisa Novak Djokovic.

Wskazówka dotycząca artykułu:

Niebieski zegarek dla dżentelmena to niekonwencjonalny zegarek

Nasza wskazówka – zegarek sportowy Suunto

Zegarek sportowy męski czy sportowy zegarek damski? W przypadku fińskiej marki Suunto możesz od razu porzucić ten dylemat. Tego producenta inteligentnych zegarków cechuje wzornictwo unikalnych modeli unisex (takich jak kolekcja Ambit), które mają topowe funkcje i słusznie zaliczają się do elitarnych zegarków outdoorowych i sportowych.

Sportowe zegarki Suunto są znane z wielu ciekawych funkcji ale też z tego, że testują je znani sportowcy. Mogą oczarować swoich właścicieli kompasem, wysokościomierzem, manometrem, barometrem, „alarmem burzowym” i innymi gadżetami. Dodatkowo, jeśli szukasz zegarka sportowego z GPS-em z usługami dokładnego pozycjonowania to dobrze trafiłeś.

Wspominając o smartwatcha nie sposób pominąć takich marek jak Garmin czy Huawei, które nie od razu nam się łączą się z zegarkami ale tak naprawdę niesłusznie.

Suunto 9 G1 Baro Lime

Wymiary: 48 x 9 mm, Alarm, Automatyczna strefa czasowa,Custom goal tracking, Google Pay, Pojemny ekran dotykowy, oświetlenie LED i wiele innych funkcji
TOP

Najlepszy zegarek sportowy będzie Twój

Nie ma sensu spierać się, które zegarki sportowe na rynku są najlepsze. Istnieje kilka parametrów ich doboru. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bardzo wytrzymałe modele,  czy też modele łączące sport i elegancję, lub inteligentne zegarki, gwarantujemy, że najlepszym sportowym zegarkiem będzie dla Ciebie właśnie ten Twój

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​