Dowiedzieliśmy się, które zegarki dla dzieci sprawiają największą radość

Szukasz odpowiedniego zegarka dziecięcego dla swojej pociechy? Doradzimy w wyborze
Facebook
LinkedIn

Zegarki na rękę to nie tylko praktyczny towarzysz lub modny dodatek dla dorosłych. Odgrywają również ważną rolę w życiu dzieci. Dzięki zegarkowi mogą one szybciej nauczyć się orientować w danych czasowych. Dodatkowo, ponieważ sam zegarek jest cennym prezentem, może nauczyć najmłodszych właściwych wartości. W związku z tymi faktami próbowaliśmy się dowiedzieć, które zegarki dziecięce cieszą się największą popularnością.

Treść artykułu

Zegarek dziecięcy jako prezent

Wielu rodziców z pewnością zgodzi się z nami, że najlepszym jest taki prezent, który nie tylko ucieszy dzieci, ale jest również praktyczny. A zegarek może być właśnie takim prezentem. Zadowoli dzieci zarówno z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, Międzynarodowego Dnia Dziecka, jak i innej odpowiedniej okazji.

Ale jak wybrać z szerokiej oferty rynkowej zegarków dziecięcych  te, które zadowolą najbardziej? Mamy dla Ciebie kilka świetnych wskazówek:

Zegarek dziecięcy Casio Collection

Z naszego punktu widzenia zegarki dziecięce Casio wydają się nam idealnym i jednocześnie niedrogim prezentem dla dzieci. Tak, nawet renomowany japoński gigant Casio myśli o najmłodszych. Zwracamy uwagę na dwa modele kolekcji – odpowiednie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek:

  • Chłopięcy zegarek  Casio Collection LW-203-2AVEF w kolorze niebieskim
  • Dziewczęcy zegarek Casio Collection LW-203-8AVEF w kolorze szaro-różowym

Jeśli chodzi o ich cechy i funkcje, warto zwrócić uwagę na łatwe do odczytania cyfrowe dane czasu, praktyczne oświetlenie i przydatny alarm. Dzięki wspomnianemu alarmowi dzieci mogą przyzwyczaić się do samodzielnego wstawania do szkoły i od najmłodszych lat uczyć się samodzielności.

Zegarki dziecięce Casio z kolekcji Collection

Zegarek dziecięcy Lacoste

Mówiąc o zegarku dziecięcym nie mogliśmy pominąć kolorowych modeli od Lacoste. Ich główną cechą są tarcze analogowe, co czyni je odpowiednim prezentem dla starszych dzieci. W związku z tym, że kutowa firma modowa Lacoste naprawdę oferuje je w wielu kolorach, mogą wybierać wśród nich zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.

Nasza wskazówka: Naszym uniwersalnym typem, który zadowoli zarówno chłopców, jak i dziewczynki, jest wielokolorowy model 2030027.

Kolorowy zegarek dla dzieci Lacoste

Zegarek dziecięcy Festina Junior

Trzecią znaną na całym świecie marką, która odnosi duże sukcesy wśród zegarków dziecięcych, jest firma Festina. Ta marka, którą wiele osób postrzega głównie jako producenta eleganckich i sportowych zegarków męskich, ma w swojej ofercie również coś dla młodszych osób – kolekcję Junior. Nie jest to jednak zegarek dziecięcy dla najmłodszych. Zegarek Festina Junior przypomina zegarki dla dorosłych – czy to z bransoletami ze stali nierdzewnej, skórzanymi paskami, analogowymi tarczami, czy użytymi chronografami.

Choć w kolekcji Junior jest znacznie więcej zegarków chłopięcych, nie sposób nie wskazać na niezwykle ładny model dziewczęcy w kolorze fioletowym z oznaczeniem produktu 16924/1.

Elegancki zegarek dziewczęcy Festina Junior

Inteligentny zegarek dla dzieci

Inteligentne zegarki dziecięce można określić jako, że tak powiem, osobną kategorię. Próbowaliśmy się dowiedzieć, które inteligentne zegarki dla dzieci cieszą się największą popularnością wśród rodziców.

Zegarek dziecięcy z GPS – LAMAX WatchY2

Za absolutnego zwycięzcę w tej kategorii uważamy zegarek dziecięcy z GPS – LAMAX WatchY2. Powodów jest kilka:

  • lokalizacja w czasie rzeczywistym GPS, LBS, GSM i Wi-Fi
  • żywotność baterii do 100 godzin
  • historia ruchu do 30 dni
  • możliwość dodania 20 kontaktów
  • przycisk SOS do szybkiego wezwania pomocy
  • możliwość wysyłania wiadomości głosowych i tekstowych
  • bezpłatna karta SIM
  • wodoszczelność

Nie możemy zapomnieć o tym, że popularność tych dziecięcych smart zegarków podkreśla wiele pozytywnych recenzji użytkowników. A poza tym w danym przedziale cenowym to naprawdę fantastyczny wybór.

Inteligentny zegarek dla dzieci Lamax WatchY2

Słowo na koniec

Zakończmy stwierdzeniem, że zegarek dziecięcy, który ucieszy najbardziej, to ten, podarowany z serca. Niezależnie od tego, czy jest to zegarek cyfrowy, klasyczny czy inteligentny zegarek z GPS – to nie ma znaczenia. Jednak przy wyborze kieruj się swoimi wymaganiami, biorąc również pod uwagę interesy swoich dzieci.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​