Damskie zegarki Festina przyciągają uwagę tymi to 3 edycjami

Przyjrzeliśmy się znanej kolekcji zegarków damskich Festina
Facebook
LinkedIn

Pomimo tego, że Festina postrzegana jest w oczach opinii publicznej na całym świecie głównie jako marka produkująca sportowe zegarki dla mężczyzn, w jej portfolio znajdziemy również wiele ciekawych zegarków damskich. Z naszego punktu widzenia na szczególną uwagę zasługują następujące damskie zegarki Festina:

  • Damski zegarek Festina Mademoiselle
  • Damski zegarek Festina Ceramic
  • Damski zegarek Festina Boyfriend

W kolejnych wierszach przyjrzymy się im bliżej, nie zapominając jednocześnie o najbardziej efektownych modelach z danych edycji.

Treść artykułu

Najpopularniejsze damskie zegarki Festina

Ze względu na to, że wszystkie trzy z wyżej wymienionych kolekcji damskich zegarków Festina wyjątkowo dobrze się sprzedają, możemy śmiało oznaczyć je jako najpopularniejsze z portfolio popularnej szwajcarsko – hiszpańskiej marki. Wielu zadowolonych właścicieli z pewnością by Ci to potwierdziło.

Jeszcze zanim przejdziemy do poszczególnych linii modelowych, nie możemy nie wspomnieć, że łączy je jeden wspólny mianownik – różnorodność. Damskie zegarki Festina Mademoiselle, Ceramic i Boyfriend nie podlegają żadnym szablonom. Wręcz przeciwnie, ich poszczególne modele są tak różnorodne, że trudno określić ich przynależność do edycji.

Damski zegarek Festina Mademoiselle

Przekrój najpopularniejszych damskich zegarków Festiny który niestrudzenie zwraca uwagę klientów, nie może zaczynać się od niczego innego jak kolekcja Mademoiselle. Jest pełen atrakcyjnych modeli, z których może wybierać każda dama.

Wiele modeli z edycji Mademoiselle charakteryzuje się cienkimi paskami, wzgl. bransoletkami oraz mniejszymi błyszczącymi tarczami. Jednak nie jest to regułą. Wyjątkiem potwierdzającym to jest nasza podpowiedź dotycząca tej kolekcji.

Nasza wskazówka: Prosty damski zegarek Festina Mademoiselle 16716/1 będzie wyróżniał się na co dzień, ale nie zepsuje też nawet bardziej eleganckich stylizacji. Wynika to głównie z neutralnego srebrnego koloru i zgrabnej tarczy z trzema dominującymi chronografami, którym z powodzeniem towarzyszą równie charakterystyczne cyfry rzymskie.

Zegarek damski Festina Mademoiselle 16716/1

Damski zegarek Festina Ceramic

Przedstawiciele linii modelowej Ceramic zajmują również ważne miejsce na liście najpopularniejszych damskich zegarków Festina. Zegarki z tej kolekcji charakteryzują się wielobarwnymi wzorami łączącymi różne materiały. Jak wynika z ich nazwy, materiałowym przykładem jest ceramika.

Nasza wskazówka: Nasz wybór z tej edycji to częściowo biały damski zegarek Festina 16530/1. Jego mała biała tarcza z trzema chronografami jest gustownie połączona ze srebrnymi elementami.  „Biało-srebrnym” połączeniem charakteryzuje się też sama bransoleta tego modelu ze stali nierdzewnej i ceramiki.

Damski zegarek Festina Ceramic 16530/1

Damski zegarek Festina Boyfriend

Odwiedzając oficjalną stronę marki Festina z pewnością zauważylibyście, że edycja Boyfriend jest tam najliczniejsza wśród damskich zegarków. Ten fakt w naturalny sposób świadczy o jej popularności.

Znowu występuje tu wcześniej wspomniana – różnorodność. W przypadku kolekcji Boyfriend dotyczy to zarówno wariacji kolorystycznych, jak i pasków, bransoletek, tarcz, a także całego projektu. Z damskiego zegarka Festina Boyfriend ucieszą się również miłośniczki minimalizmu i wielbicielki bardziej ekstrawaganckich stylizacji.

Nasza wskazówka: Spośród bogatej edycji Boyfriend wybieramy ładny damski zegarek Festina z oznaczeniem produktu 16719/2. Powód jest prosty – uniwersalny design, który sprawia, że jest to modny dodatek do codziennego noszenia. Szczególnie doceniamy eleganckie połączenie czarnej tarczy ze srebrną resztą. Dodatkowo zafascynowały nas dominujące rzymskie cyfry, które nadają zegarkowi jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, a także ozdobne kamyczki na kopercie i tarczy, które dodają zegarkowi szlachetności.

Damski zegarek Festina Boyfriend 16719/2

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​