5 dowodów na to, że męski zegarek Michael Kors wygląda świetnie

Szukasz taniego modnego męskiego zegarka? Michael Kors ma kilka modeli, które mogą Ci się spodobać.
Facebook
LinkedIn

Można powiedzieć, że amerykański projektant mody Michael Kors to już swego rodzaju światowa ikona mody. Jest to zasługa różnych dodatków, zegarków i innych elementów spod jego ręki, które są przeznaczone głównie dla Pań. Ale czy wiesz, że firma z kultowym logo MK produkuje również zegarki męskie? I musimy przyznać, że zasługują one na naszą uwagę. Przekażemy Ci 5 dowodów na to, że męski zegarek Michael Kors wygląda naprawdę świetnie.

Treść artykułu

TOP 5: Świetnie wyglądający męski zegarek Michael Kors

Nie twierdzimy, że męskie zegarki Michaela Korsa mogą mierzyć się z najwyższej jakości szwajcarskimi czy japońskimi gigantami, ale swoje miejsce na rynku modowym utrzymają niezachwianie. W rzeczywistości są to proste dodatki modowe, które zadowolą mniej wymagającego klienta. Klienta, który nie oczekuje od zegarka ekstremalnie dopracowanych szczegółów i różnych rewolucyjnych funkcji.

Męski zegarek Michaela Korsa zachwyca swoim designem. Wygląda gustownie, modnie i jednocześnie przyciąga swoich przyszłych właścicieli różnymi kolorami. A przede wszystkim cechuje go bardzo przystępna cena. Często mieści się w przedziale od 600 pln.

Oto 5 dowodów na to, że męski zegarek Michael Kors wygląda naprawdę świetnie:

Męski zegarek Michael Kors MK8157

Nie mogliśmy zacząć od niczego innego niż męski zegarek MK z oznaczeniem produktu MK8157. Powód? Uniwersalny design „all black”. Za solidną cenę można dostać w tym przypadku świetnie wyglądający zegarek, który będzie pasował praktycznie do wszystkiego – czy to na co dzień, czy do bardziej eleganckiego stroju.

Czarny męski zegarek Michael Kors MK6248

Zegarek Michael Kors MK6248

Przeskakujemy od czerni do ciemnych odcieni niebieskiego – czyli do palety kolorystycznej, która jest bardzo popularna wśród producentów zegarków.Odnosząc się do modelu MK6248 należy wspomnieć o oryginalnym zastosowaniu cyfr rzymskich. Musimy przyznać, że w tym przypadku jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Uważasz tak samo?

Granatowy męski zegarek Michaela Korsa

Męski model MK8077

Chociaż złoty kolor nie jest często używany w przypadku męskich zegarków, robi więcej niż luksusowe wrażenie przy modelach z logo MK. Jako przykład przedstawiamy męski zegarek Michael Kors MK8077. Jak wspomnieliśmy, męskie zegarki Michael Kors występują w wielu kolorach.

Masywny złoty zegarek męski Michael Kors MK8086

Zegarek męski Michael Kors MK8086

Kiedy już wspominamy o różnorodności kolorów męskiego zegarka Michaela Korsa, nie przeoczmy srebrnych odcieni. Kolor srebrny jest jednym z najpopularniejszych w dodatkach modowych. Dobrze się dopasowuje i wygląda po prostu świetnie – podobnie jak sam MK8086. A może wolisz złoto?

Szukasz taniego modnego męskiego zegarka? Michael Kors ma kilka modeli, które mogą Ci się spodobać.

Złoty zegarek MK8281

Przedstawiamy model męski oznaczony MK8281, który wśród naszej “piątki” robi najbardziej ekstrawaganckie wrażenie. Zdominowany jest  przez gustowną kopertę i charakterystyczną rzymską „dwunastkę”. Ponadto wskaźniki chronografu pięknie wyróżniają się na tarczy. I właśnie dlatego nie może go zabraknąć na naszej liście.

Złoty męski zegarek Michael Kors z dużą tarczą
Źródło: https://www.popstok.com

Potrzebujesz więcej dowodów?

Co sądzisz o piątce naszych dowodów? Przedstawimy Ci ich znacznie więcej. Wystarczy spojrzeć na inne męskie zegarki Michael Kors. Naszym zdaniem znajdziesz wśród nich takie, które potwierdzą, że męskie modele zegarków Michael Kors prezentują się po prostu świetnie.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​

Czy wiesz, że możesz używać zegarka analogowego jako kompasu?

Jak używać zegarka analogowego jako kompasu?

Do orientacji w terenie i prawidłowego określenia kierunków świata można wykorzystać dowolny zegarek analogowy. Północ można znaleźć za pomocą zegarka, wykonując prostą 5-etapową procedurę. Możesz

Poznaj różnicę między zegarkami analogowymi i cyfrowymi

Analogowe kontra cyfrowe zegarki: Zalety i wady

Zegarki cyfrowe napędzane są wyłącznie mechanizmami kwarcowymi i wyróżniają się wyrafinowaną funkcjonalnością. Zegarki analogowe mają wyższą wartość inwestycyjną i działają bezobsługowo w przypadku mechanizmów mechanicznych.