Jaki luksusowy damski zegarek wybierzesz?

Luksusowe zegarki damskie firm Zeppelin, Victorinox i Citizen
Facebook
LinkedIn

Rynek zegarków to obecnie nie tylko minimalistyczne zegarki w najniższych możliwych cenach. Wciąż jest wielu klientów, którym zależy zarówno na jakości, jak i niebanalnym designie w oryginalnych wzorach. Pod tym względem płeć piękna jest szczególnie specyficzna. Dlatego przeanalizowaliśmy aktualną ofertę rynkową i wybraliśmy dla Ciebie luksusowe zegarki damskie. Który z nich wybierzesz?

Treść artykułu

Co sprawia, że ​​luksusowy zegarek damski jest luksusowy?

Żaden zegarek nie otrzymuje tytułu „luksusowego” tylko za machnięciem magicznej różdżki lub pstrykaniem palcami. Trzeba zasłużyć na taki honor. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju mieszanka najważniejszych atrybutów. Możemy wspomnieć chociażby o wyżej wymienionej jakości niebanalnego dizajnu w oryginalnych wzorach, ale także o renomie producenta. Wśród modeli firm, które stawiają na produkcję „low cost“, nie znajdziesz naturalnie luksusowych zegarków damskich. Mogą one wyglądać luksusowo, ale w zdecydowanej większości przypadków będzie to tylko tak zwany „blichtr” na powierzchni.

Znaleźliśmy takie luksusowe damskie zegarki

Aby jednak niepotrzebnie tego nie przeciągać, przejdźmy od razu do sedna. Znaleźliśmy dla Ciebie kilka luksusowych zegarków damskich. Konkretnie jest to 5 modeli od 5 różnych producentów. Oprócz tego, że na pierwszy rzut oka są spektakularne, potwierdzają jeden ważny fakt – luksusowe zegarki damskie nie muszą automatycznie zrujnować Twojego budżetu. Świadczy o tym chociażby  model, od którego rozpoczynamy naszą listę.

Damski zegarek Emporio Armani

Jest to damski zegarek Emporio Armani Gianni z oznaczeniem produktu AR1779. Za określeniem luksusowego stoi nie tylko światowej sławy włoska firma Emporio Armani, ale przede wszystkim udany wygląd zewnętrzny. Przybiera on formę gustownego połączenia koperty wykonanej w całości ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze z tarczą w odcieniach różu. A całość jest ozdobiona luksusowymi kamieniami w jednym rzędzie na całym obwodzie obudowy.

Srebrny zegarek damski Emporio Armani

Zasilanie energią słoneczną

Nieco wyższa cena ukazuje się przy luksusowym damskim zegarku Vostok Europe Undiné, który można znaleźć na rynku pod kodem VK64-515B528S. Właściwie nic dziwnego. Zegarki Vostok Europe są generalnie jednymi z najbardziej luksusowych, jakie oferuje rynek zegarków w danej kategorii cenowej. Wspomniany model damski pasuje jednak do naszego asortymentu również dzięki naprawdę luksusowemu połączeniu bieli i złota.

Zegarek Vostok Europe dla Pań

Luksusowy zegarek damski Citizen

Na naszej liście nie może zabraknąć luksusowego zegarka damskiego Citizen FC0010-55D. A to z kilku powodów. O ile wśród parametrów technicznych możemy wymienić chociażby ekologiczny Citizen Eco-Drive czy szafirowe szkiełko, o tyle uwagę zwraca luksusowo przyciemniona tarcza z chronografami. Nie sposób też pominąć świecących wskazówek czy wreszcie technologii sterowania radiowego.

Luksusowy zegarek damski Citizen

Zegarek damski Zeppelin

Model, który różni się od innych pod względem wzornictwa o milę, to egzemplarz należący do Zeppelin. Chodzi tu o luksusowy, wręcz ekstrawagancki damski zegarek 7459-1 z podtytułem Princess of The Sky. Zdobi go nie tylko oryginalna „otwarta” tarcza, ale również nietradycyjnie wykonana koperta z paskiem.

Zegarek Zeppelin z edycji Princess of the Sky

Luksusowy damski zegarek Victorinox

Luksusowy damski zegarek o oznaczeniu produktu 241751, który przedstawiamy jako ostatni, ma najwyższą cenę z naszej oferty, ale wciąż daleko mu do najdroższego zegarka na świecie. W każdym razie należy do szwajcarskiej marki Victorinox i udowadnia, że nawet prosty i minimalistyczny design może wyglądać luksusowo. Jakby tego było mało, to słynnego luksusu nadaje temu egzemplarzowi wytrzymałe szafirowe szkiełko.

Luksusowy damski zegarek Victorinox z czarną tarczą

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​

Czy wiesz, że możesz używać zegarka analogowego jako kompasu?

Jak używać zegarka analogowego jako kompasu?

Do orientacji w terenie i prawidłowego określenia kierunków świata można wykorzystać dowolny zegarek analogowy. Północ można znaleźć za pomocą zegarka, wykonując prostą 5-etapową procedurę. Możesz

Poznaj różnicę między zegarkami analogowymi i cyfrowymi

Analogowe kontra cyfrowe zegarki: Zalety i wady

Zegarki cyfrowe napędzane są wyłącznie mechanizmami kwarcowymi i wyróżniają się wyrafinowaną funkcjonalnością. Zegarki analogowe mają wyższą wartość inwestycyjną i działają bezobsługowo w przypadku mechanizmów mechanicznych.