Srebrny damski zegarek Michael Kors, który Cię urzeknie

Wybraliśmy najbardziej udany srebrny damski zegarek Michael Kors
Facebook
LinkedIn

Michael Kors nie jest nowicjuszem w branży modowej. Widać to również na jego zegarkach, które są popularne na całym świecie. Możnaby powiedzieć, że „podwójnie” dotyczy to zegarków damskich Michaela Korsa. Wśród zegarków modowych byłoby bardzo trudno znaleźć markę, która jest aż tak popularna wśród płci pięknej. W końcu nic dziwnego. Do wykończenia powierzchni zegarków damskich z logo MK kolory są wybierane z niezwykłą starannością, nie brakuje tu ponadczasowego srebra czy modnego różu.

Treść artykułu

Najpiękniejsze srebrne damskie zegarki Michaela Korsa

W ofercie Michaela Korsa znajdziesz wiele damskich zegarków, które swoim pięknym srebrnym kolorem w każdym punkcie spełnią wymagania płci pięknej jako uniwersalny i ponadczasowy dodatek modowy. Spośród nich wybraliśmy 4 modele, które nas najbardziej zaciekawiły. Mamy nadzieję, że urzekną Was  przynajmniej tak, jak dawniej zrobił to złoty damski zegarek MK.

Michael Kors MK3190

Z naszego punktu widzenia topowy model marki Michael Kors to egzemplarz o oznaczeniu modelu MK3190. Kobiecą publiczność urzekną dwa rzędy kryształów Swarovskiego, które zdobią okrągłą kopertę. Wspomniany koperta, również wraz z bransoletą, wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jeśli chodzi o tarczę, to widoczny jest tu minimalistyczny design.

I oczywiście damski
damski zegarek Michael Kors MK3190 jest w pięknym srebrnym kolorze, który swoją wszechstronnością i ponadczasowością przekona Cię do zakupu. Oprócz tego, że pasuje do każdego stroju, na pewno nie znudzi Ci się wraz z upływającym czasem.
Ponadczasowy srebrny damski zegarek Michael Kors MK3190

Źródło: https://www.thewristlab.com/

Michael Kors MK5353

MK5353 wygląda jak bardziej wyrafinowana i ekstrawagancka wersja wspomnianego powyżej MK319. Wynika to głównie z obecności 3 chronografów i wskaźnika daty, które naturalnie wymagały dwóch dodatkowych koron. Podobieństwo tego egzemplarza do modelu MK319 wynika głównie z podobnego ułożenia kryształków  Swarovskiego na obwodzie koperty, a także ze srebrnego koloru.

Michael Kors MK5020

Zegarek damski Michaela Korsa MK5020 podobnie jak jego poprzednik MK5353 wygląda ekscentrycznie, ale robi wrażenie nieco bardziej masywnego. Wynika to z grubszych wskazówek i bardziej wyrazistej bransolety. Ten model, jak i inne srebrne zegarki Michael Kors, urzekną Cię ciekawą oprawą z kryształów Swarovskiego, jako wskaźnikami całej godziny.

Ulubiony zegarek Michaela Korsa MK5020

Źródło: https://www.newegg.com/

Michael Kors Parker MK5612

Srebrny zegarek damski Michael Kors Parker MK5615 ma w zasadzie coś z każdego wspomnianego do tej pory modelu. Pokrętło, choć wyraźniejsze niż MK319, bransoletka prawie identyczna z modelem MK5353 i 3 chronografy, takie jak u MK5353 i MK5020. Nie można nie wspomnieć o  kryształkach Swarovskiego. Oprócz tego, że są wskaźnikami „pełnych godzin”, to są też niezwykle gustownie i atrakcyjnie umieszczone po obwodzie koperty.
Zegarek damski Michael Kors z kryształami Swarovskiego

Który srebrny damski zegarek Michael Kors wybrać?

Bez względu na to, który przez nas wybrany srebrny damski zegarek Michael Kors wybierzesz, na pewno nie pożałujesz. Naszym faworytem jest model MK319. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić damskie zegarki MK, radzimy zawsze wybierać spośród sprawdzonych sprzedawców.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​