Wybieramy najpiękniejsze bransoletki damskie

Wybraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze bransoletki damskie
Bransoletki, obok zegarków, to jedne z najpopularniejszych akcesoriów modowych.
Najpiękniejsze bransoletki damskie znaleźliśmy w portfelach Guess, Tommy Hilfiger i Anne Klein.
Nie zapomnieliśmy też o modnych bransoletkach przeznaczonych dla mężczyzn.
Facebook
LinkedIn

Na pierwszy rzut oka może tak nie wyglądać, ale bransoletki męskie i damskie jako takie mają naprawdę wiele wspólnego z zegarkami. Mówiąc dokładniej, linia penetracji między bransoletą a zegarkiem jest niezwykle charakterystyczna. Co mamy na myśli?

Bez wątpienia najpiękniejsze bransoletki, czy to damskie, czy męskie, są obecnie produkowane przez tak renomowane marki, które również mają w swoim portfolio zegarki na rękę. W obu przypadkach są to niedrogie akcesoria modowe, które są niezwykle popularne na wszystkich kontynentach. I dlatego powiedzieliśmy, że poświęcimy kilka linii bransoletkom. Wybraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze bransoletki damskie, jakie możesz znaleźć na rynku.

Treść artykułu

Najpiękniejsze bransoletki damskie na rynku

Prawda jest taka, że oferta rynkowa pięknych bransoletek damskich jest naprawdę szeroka i może być trudno znaleźć drogę. Jak wybrać idealną bransoletkę nie tylko na imprezy towarzyskie, ale także na co dzień? Głównymi odpowiedziami są bransoletki Guess, Tommy Hilfiger i Anne Klein.

Czy wiesz, że niektóre marki odnoszące globalne sukcesy również czerpią korzyści z dystrybucji zestawów modowych związanych z zegarkami i bransoletkami? Kolejny dowód na to, że dyfuzja między tymi modnymi akcesoriami jest naprawdę znacząca. Idealnie do siebie pasują i doskonale się uzupełniają.

Wskazówka dotycząca artykułu:

Damski zegarek lub inteligentny zegarek Falster. Co kryje marka Skagen?

Bransoletki damskie Guess

Założona przez braci Marciano w 1981 roku marka Guess stała się od tamtego czasu symbolem stylu życia z takimi atrybutami, jak młody, seksowny czy żądny przygód. Podobne atrybuty łączy w swoich produktach. 

Dzięki kultowej firmie Guess, dziś łagodniejszy seks oprze się zmysłom nie tylko w stylowych damskich zegarkach, ale także w nie mniej atrakcyjnych bransoletkach. Naszym wyimaginowanym zwycięzcą wśród damskich bransoletek Guess jest model UBB78026-S.

 

Bransoletka damska Guess UBB78026-S

Bransoletki damskie Tommy Hilfiger

Mówiąc o najpiękniejszych bransoletkach damskich na rynku nie możemy zapomnieć o marce z młodym i świeżym duchem – Tommy Hilfiger. Oczywiście w jej portfolio znajdziesz nie tylko modne damskie zegarkiOferta Tommy Hilfiger jest również wypełniona bransoletkami dla kobiet, dzięki którym Twoja stylizacja będzie bezsprzecznie wpisywać się w najnowsze trendy. Dowodem na to są chociażby minimalistyczne modele 2780053 i 2780226. Które lubisz bardziej?

Tommy Hilfiger 2780053

Tommy Hilfiger 2780226

Zestawy damskie Anne Klein

Zegarek damski Anne Klein jest trafnie nazywany wizjonerskim i autentycznym dodatkiem modowym, który oznacza, czego naprawdę chcą kobiety. Mówiąc najprościej, można poczuć rodzaj pisma legendarnego założyciela całej firmy (Anne Klein). 

Jednym ze słodyczy tej popularnej marki są również wspaniale wyglądające zestawy modowe złożone z eleganckich zegarków i bransoletek. Jako przykład przedstawiamy zestaw AK/3430RGST, który zwraca uwagę szczególnie różowym złotem i kryształami Swarovskiego.

Dla bardziej wymagających kobiet marka Anne Klein oferuje zestaw zegarków z bransoletkami

Czy bransoletki modowe są odpowiednie również dla mężczyzn?

Ponieważ odnieśliśmy się również do męskich bransoletek na samym początku tego artykułu, nie byłoby to dla nas całkowicie „koszerne”, gdybyśmy je zignorowali w kolejnych wierszach. Nie będziemy im poświęcać tyle uwagi, co bransoletki damskie, ale nie możemy nie powiedzieć, że bransoletki modowe są oczywiście odpowiednie również dla mężczyzn. I to nawet dla najtwardszych, którzy lubią nosić np. zegarki z dużą tarczą.

W szczególności mamy na myśli modele z portfolio marek takich jak Police czy Diesel, których tarcze często przekraczają rozmiar 50 mm. To druga z wymienionych marek, Diesel, która oferuje swoim klientom niezwykle urokliwe męskie bransoletki. Przykładowo taka bransoletka DX1043040 wyglądałaby świetnie w połączeniu z zegarkiem.

Bransoletki męskie i damskie, a także zegarki należą do najpopularniejszych akcesoriów modowych. Wzbogacisz nimi swoją własną kolekcję, czy sprawisz przyjemność bliskim Ci osobom?

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​