Zegarek Hugo Boss – wierny swojemu imieniu

Elegancki i modny – taki też jest zegarek Hugo Boss
Facebook
LinkedIn

Niewiele marek wywołuje w świadomości publiczności taką elegancję jak firma Hugo Boss. Choć początkowo zajmowała się wyłącznie produkcją odzieży, z czasem rozszerzyła swoje zainteresowania biznesowe daleko poza jej granice. Dlatego na rynku możemy obecnie znaleźć elegancki zegarek Hugo Boss, wierny swojemu imieniu.

Treść artykułu

Krótka historia firmy Hugo Boss

Ambitny biznesmen Hugo Boss założył swoją firmę w 1924 r. w Stuttgarcie, gdzie znajduje się obecnie główna siedziba całej firmy. Jak wspomnieliśmy na wstępie, początkowo firma Hugo Boss skupiała się na produkcji wyłącznie odzieży. Jednak jej ekspansję spowolniły negatywne okoliczności tamtych czasów.

W 1931 r. jednak firma Hugo Boss znów stanęła na nogi. Po śmierci swojego założyciela, która nastąpiła w 1948 r., marka skupiła się na modzie męskiej. Nadszedł jednak czas na włączenie kolejnych produktów od swojego portfolio.

Nadszedł rok 1988 i marka Hugo Boss rozpoczęła produkcję kultowych zapachów i perfumów.  Dodatkowo, pod koniec lat 90-tych wprowadziła do swojej oferty również zegarek Hugo Boss. Oprócz tego, w 2000 r. ofertę poszerzyła o modę damską i w latach 2006 i 2007 o odzież dla młodzieży.

Ciekawostka: Firma Hugo Boss została widoczną na całym świecie, sponsorując golf i tenis.

Hugo Boss – ikona mody męskiej

Zegarek Hugo Boss

Zegarek Hugo Boss jest wierny swojemu imieniu. Podobnie jak zdecydowana większość produktów marki Hugo Boss, również wspomniany zegarek generalnie ulega eleganckiemu designu. W wielu przypadkach charakteryzuje się minimalizmem i prostotą. Jego popularność polega również na tym, że nadaje się na każdą okazję. Dodatkowo, można go ubrać nie tylko na co dzień, doskonale sprawdza się również do eleganckiego ubrania do pracy.

Jeśli zapytasz, czy zegarek Hugo Boss jest dobry i o wysokiej jakości, to nasza odpowiedź zależała by od tego, czego oczekujesz od zegarka. Jeśli utożsamiasz się z zegarkiem quartzowym o prostym designie, ew. z chronografami, może zegarek Hugo Boss spełnić Twoich oczekiwań. I nie zapominaj, że jeśli go zdobędziesz, nie będziesz miał na nadgarstku tylko zwykły zegarek, ale również kultową markę. Tak, w tym przypadku płacisz również za markę.

Ciekawostka: Podczas gdy większość zegarków Hugo Boss jest produkowanych w Azji, głównie w Chinach, niektóre modele są produkowane w Szwajcarii.

Nasza wskazówka: Męski zegarek Hugo Boss

Choć w ofercie marki Hugo Boss znajdziesz zegarki damskie, to prawda jest taka, że męskie pojawią się częściej. Oczywiście opiera się to na długim ukierunkowaniu całego społeczeństwa. I choć lubimy kilka konkretnych modeli męskich, wybraliśmy dla Ciebie tylko jeden, który nas najbardziej zainteresował. Chodzi o zegarek męski z chronografem Hugo Boss 1513440 w eleganckim szarym designie. Zachwycił nas nie tylko gustownie kontrastującymi indeksami i wskazówkami, ale również atrakcyjną bransoletką ze stali nierdzewnej. Jeśli chodzi o funkcje, możemy wyróżnić np. stoper lub wskaźnik dni miesiąca.

Nasza wskazówka –zegarek męski Hugo Boss 1513440

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​

Czy wiesz, że możesz używać zegarka analogowego jako kompasu?

Jak używać zegarka analogowego jako kompasu?

Do orientacji w terenie i prawidłowego określenia kierunków świata można wykorzystać dowolny zegarek analogowy. Północ można znaleźć za pomocą zegarka, wykonując prostą 5-etapową procedurę. Możesz

Poznaj różnicę między zegarkami analogowymi i cyfrowymi

Analogowe kontra cyfrowe zegarki: Zalety i wady

Zegarki cyfrowe napędzane są wyłącznie mechanizmami kwarcowymi i wyróżniają się wyrafinowaną funkcjonalnością. Zegarki analogowe mają wyższą wartość inwestycyjną i działają bezobsługowo w przypadku mechanizmów mechanicznych.