Najpiękniejsze zegarki dziewczęce? Masz do wyboru!

Szukasz najlepszych zegarków dziewczęcych? Doradzimy Ci w wyborze.
Facebook
LinkedIn

Zegarki dziewczęce mogą przybierać różne formy. Wystarczy wspomnieć przykładowo modne modele, smart modele lub zegarki cyfrowe i na pewno zgodzisz się z nami. Jednak różnorodność zegarków dziewczęcych naturalnie niesie ze sobą pewne problemy, które pojawiają się przy ich wyborze. Aby choć częściowo ułatwić cały proces wyboru, przygotowaliśmy dla Ciebie listę producentów, którzy posiadają w swoim portfolio ciekawe zegarki dziewczęce. Nie zapomnieliśmy również o konkretnych wskazówkach. Na pewno jest z czego wybierać!

Treść artykułu

Jak wybrać zegarek dziewczęcy?

Może nie będziesz zadowolony z tej odpowiedzi, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to zapytanie. Tak jak 100 osób ma 100 gustów, tak każdej dziewczynie może się spodobać coś innego. Dlatego zalecamy, aby podczas wyboru zegarka dziewczęcego zwracać uwagę na preferencje przyszłej właścicielki. Oczywiście, ważne jest zwrócić uwagę również na wiek dziewczynki, dla której jest przeznaczony zegarek. Może Ci pomoże podział zegarków dziewczęcych do kategorii:

  • dziewczęce zegarki cyfrowe
  • modne zegarki dziewczęce na rękę
  • smart zegarki dziewczęce

Dziewczęce zegarki cyfrowe

Dziewczęce zegarki cyfrowe warto wybrać głównie wtedy, jeśli są przeznaczone dla dziewczynek w młodszym wieku. W takich przypadkach możesz również wybierać spośród zegarków dziecięcych, które oferuje firma Casio – przykładowo model LW-203-4AVEF.

Mówiąc o marce Casio w związku z zegarkami dziewczęcymi można wspomnieć również o retro modelach. Chociaż w większości są to modele uniseks, jeśli szukasz model w ciekawej kolorystyce, taki jak przykładowo Casio Vintage A1000MCG-9EF, pewnie będziesz zadowolony.

Retro zegarek dziewczęcy - Casio Vintage A1000MCG-9EF

Japońska firma Casio jest w stanie zainteresować dziewczynki również innymi świetnymi modelami. Warto zwrócić uwagę na model LA-20WH-4A1EF z kolekcji Collection lub zegarek z serii modelowej Baby-G – możemy w szczególności wspomnieć o delikatnym różowym modelu BGD-560-4ER.

Modny zegarek dziewczęcy na rękę

Wybierając modny zegarek dziewczęcy na rękę jest bardzo ważne uwzględnić odcienie poszczególnych modeli. Wśród zegarków dla chłopców największą popularnością cieszą się modele w kolorze czarnym i niebieskim. Ale zdecydowanie najciekawszym kolorem dla dziewczynek jest kolor różowy. Nastolatki jednak możesz uszczęśliwić również srebrnym lub złotym modelem.

O ile młodszym dziewczynom polecamy znów zegarki z produkcji Casio, a konkretnie coś z kolekcji Youth Ladies, o tyle starsze można zadowolić przykładowo niedrogimi modelami takich marek jak tak Michael Kors, Tommy Hilfiger lub Guess. Szczególnie minimalistyczne zegarki z produkcji Michael Kors są bardzo atrakcyjne dla starszych dziewczyn. Spróbuj więc szukać podobny styl jaki oferuje model MK4340.

Modowe zegarki dziewczęce - Michael Kors MK4340

Smart zegarki dziewczęce

Wreszcie nie możemy zapomnieć o smart zegarkach dziewczęcych. Będą one świetnym wyborem, jeśli masz w domu małą sportsmenkę lub lubisz turystykę czy długie spacery. Przedstawiciele młodszego pokolenia będą chętnie śledzić, ile kroków lub jaką odległość pokonali.  

Dodatkowo inteligentny zegarek dziewczęcy na rękę może podczas snu monitorować oddech. Oczywiście posiada o wiele więcej funkcji, w które jest standardowo wyposażony. Spróbuj przejrzeć oferty marek takich jak Apple, Samsung, Huawei lub Xiaomi, może znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Jednak stosunkowo tani smart zegarek Smarty SW022I też może być ciekawym wyborem.

Tani smart zegarek dziewczęcy - Smarty SW022

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​