Zegarki Jacques Lemans fascynują na całym świecie

Zegarki Jacques Lemans należą do popularnych europejskich marek zegarków
Facebook
LinkedIn

Referencje dotyczące jakości dają im takie gwiazdy jak Kevin Costner czy olimpijka Anna Gasser. Zegarki naręczne Jacques Lemans fascynują entuzjastów na całym świecie od ponad 40 lat. Swoją popularność zawdzięczają połączeniu ponadczasowej elegancji, innowacyjnych technologii, trwałości i najwyższych standardów jakości. Dziś bardziej szczegółowo przedstawimy tę znaną na całym świecie austriacką markę.

Treść artykułu

Z historii Jacques Lemans

 „Moim celem było zbudowanie międzynarodowej marki zegarków i jednocześnie przyczynienie się do regionalnego sukcesu gospodarczego.” Tak założyciel i dyrektor generalny firmy zegarmistrzowskiej Jacques Lemans, Alfred Riedl, opisuje swój zamiar z 1975 roku. Marka została założona w Sankt Veitan der Glan w Karyntii w Austrii i do dziś jest własnością rodziny.

O ile w pierwszych latach swojego istnienia Riedl sam podróżował po Austrii i Niemczech w celu negocjowania umów, dziś jego firma współpracuje z partnerami biznesowymi na całym świecie. Firma jest reprezentowana w ponad 120 krajach, a na rynku krajowym jej zegarki męskie i damskie sprzedawane są także w specjalnych sklepach marki. Co roku na półki sklepowe trafia ponad milion sztuk zegarków Jacques Lemans.

Więcej o zegarkach Jacques Lemans

Sukces zegarków męskich i zegarków damskich Jacques Lemans opiera się na filozofii „Najlepsza jakość w przystępnej cenie”. Wszystkie modele charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, absolutną niezawodnością, innowacyjnymi technologiami i stylowym wyglądem. Od początkowego pomysłu po ostateczny projekt i produkcję, Jacques Lemans robi wszystko „we własnym zakresie”.

Zegarki Jacques Lemans są zaliczane do grona marek wysokiej jakości zegarków. W swoim wyposażeniu mają jedynie mechanizmy ETA lub Citizen. Większość modeli ma napęd kwarcowy, ale Jacques Lemans oferuje również napęd automatyczny

Design zegarków Jacques Lemans

Oferta Jacques Lemans jest różnorodna pod względem wzorniczym, począwszy od modeli sportowych i ultranowoczesnych zegarków, a skończywszy na eleganckich, klasycznych i eleganckich zegarkach. Marka Jacques Lemans ma swoje miejsce w segmencie męskim i damskim. O ile zegarki męskie Jacques Lemans to dobry wybór dla pewnych siebie i odnoszących sukcesy mężczyzn, o tyle modele damskie są pełne oryginalności, zabawy i szczególnego uroku.

Zegarek męski Jacques Lemans

Popularne kolekcje zegarków Jacques Lemans

Producent Jacques Lemans prezentuje swoje zegarki w siedmiu kolekcjach męskich i sześciu damskich. Marka jako jedna z nielicznych produkuje także zegarki pod bezpośrednie zamówienie. Do jej zadowolonych klientów można zaliczyć m.in. Porche Club, FC Bayern München czy Turkish Airlines. W Czechach swoją limitowaną kolekcję ma Jacques Lemans Daniel Landa. Teraz pokrótce przedstawimy najlepiej sprzedające się kolekcje.

Zegarki sportowe Jacques Lemans

Kolekcja sportowa obejmuje solidne zegarki o wysokich standardach w zakresie designu, jakości i materiałów gwarantujących funkcjonalność nawet w najbardziej wymagających warunkach. Desing łączy elementy sportowe z ponadczasowymi detalami, dzięki czemu zegarki te nadają się do noszenia na co dzień.

Zegarki klasyczne Jacques Lemans

Klasycznie eleganckie modele z elementami nowoczesnego designu. Zegarki Jacques Lemans z kolekcji klasycznej charakteryzują się prostą tarczą z metalowymi detalami, w niektórych przypadkach wzbogaconą o pomocnicze tarcze oraz klasycznym skórzanym paskiem lub metalową bransoletą.

Zegarki automatyczne Jacques Lemans

W kolekcji zegarków automatycznych Jacques Lemans znajdziesz połączenie ponadczasowego designu i wysokiej jakości mechanizmu automatycznego, który gwarantuje długą żywotność. Większość modeli jest w stylu nowoczesnym lub klasycznym.

High-Tech Ceramic Jacques Lemans

Zegarki Jacques Lemans wykonane z najwyższej jakości ceramiki. Materiał tych zegarków jest kilkukrotnie mocniejszy niż stal. Wiele modeli z tej kolekcji charakteryzuje się ultranowoczesnym designem. Producent charakteryzuje je jako „zegarki na zawsze”.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​