Jak wybrać najlepsza zegarki dla rowerzystów?

Zegarki dla rowerzystów są zwykle wyposażone w praktyczne funkcje.
Facebook
LinkedIn

Kochasz jazdę rekreacyjną na rowerze lub zawodową? Tak czy siak, najlepsze zegarki dla rowerzystów pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki. Ale jak je wybrać? Czytaj dalej, doradzimy Ci.

Treść artykułu

Jak wybrać najlepsze zegarki dla rowerzystów?

Rowerzyści zwykle używają komputerów rowerowych, przymocowanych do kierownicy, do pomiaru odległości i czasu. Jednak mają ograniczone funkcje, z których można korzystać tylko podczas jazdy na rowerze. Odwrotnie, zegarki dla rowerzystów można w pełni wykorzystać również podczas uprawiania innych sportów. Są to właśnie kompleksowe zegarki sportowe. A co najważniejsze, wybór najlepszych zegarków dla rowerzystów, wcale nie musi być trudny. Wystarczy wiedzieć, jakie cechy i funkcje od nich oczekujesz.

Popularny zegarek na rower - Garmin Fenix 6

Funkcje, w które powinny być wyposażone zegarki dla rowerzystów

Kiedy mowa o zegarkach dla rowerzystów, zwykle chodzi zegarki sportowe, w których można ustawić tryb rowerowy. Najlepsze zegarki dla rowerzystów poznajesz po następujących funkcjach:

  •     prędkościomierz,
  •     pomiar tętna,
  •     GPS i nagrywanie trasy,
  •     pomiar temperatury,
  •     pomiar wysokości,
  •     połączenie bluetooth,
  •     wskaźnik daty,
  •     stoper.

Zegarki na rower i ich cechy

Zegarki na rower często należą do kategorii zegarków smart. Oczywiście oferują możliwość połączenia z aplikacjami do telefonów komórkowych. Bardziej aktywnym rowerzystom, którzy codziennie jeżdżą na rowerze, polecamy zegarki na rower z wystarczającą żywotnością baterii. Ponieważ to są zegarki sportowe, powinny mieć również wytrzymałą kopertę i solidną bransoletkę, ew. pasek.

Wiedziałeś, że zegarki na rower mogą mieć również elegancki, nawet nieco luksusowy design? Dzięki temu można je nosić przy różnych okazjach.

Zegarek na rower Suunto Baro 9

Najlepsze zegarki dla rowerzystów

Istnieje kilka marek, produkujących zegarki dla rowerzystów. Można wymienić przykładowo takie firmy jak Garmin, Suunto, Festina, Casio, Citizen lub Seiko. Oprócz designu zegarki dla rowerzystów często różnią się wydajnością, ilością funkcji i ceną.  

WSKAZÓWKA na zakończenie: Zegarek na rower Festina CHRONO BIKE

Na zakończenie przygotowaliśmy dla Ciebie wskazówkę na jeden niezawodny model, zegarek na rower Festina CHRONO BIKE z kodem produktu 20329/1. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada wytrzymałe szkiełko szafirowe i kopertę o średnicy 44 milimetrów. Jest to męski zegarek sportowy, który przyciąga uwagę swoim atrakcyjnym matowym wykończeniem. Choć jest to zegarek sportowy dla rowerzystów, jest charakterystyczny swoim ekskluzywnym designem. Tarcza jest analogowa i bateria kwarcowa.

Wysokiej jakości i niedrogi – zegarek smart Samsung Galaxy 4

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​