Wybraliśmy 5 stylowych inteligentnych zegarków dla kobiet

Wybraliśmy 5 stylowych inteligentnych zegarków dla kobiet
Facebook
LinkedIn

Inteligentne zegarki nie muszą być wyłącznie sportowym dodatkiem w zaawansowanym XXI wieku. Dowodem na to są przede wszystkim smart zegarki damskie, które zwracają uwagę nie tylko dostępnymi funkcjami, ale również eleganckim designem.

Treść artykułu

Który inteligentny zegarek damski wybrać?

Stworzyliśmy kolekcję pięciu wspaniałych inteligentnych zegarków damskich z modeli Apple, Michael Kors, Xiaomi, Samsung i SMART.

Inteligentny zegarek: Apple Watch SE

Naszą selekcję rozpoczynamy od modelu unisex z produkcji Apple. Konkretnie mamy na myśli Apple Watch SE, który przyjemnie zaskoczy przyszłego właściciela nie tylko ciekawą ceną, ale także szeregiem praktycznych i przydatnych funkcji.

Wspomniane inteligentne zegarki middle-class dostępne są w dwóch rozmiarach – 40 i 44 mm. Już przy pierwszym kontakcie zachwycają wysokiej jakości wzornictwem, którego wyrazem jest odzyskane aluminium, ceramika i szafir. Ponieważ inteligentny zegarek Apple Watch SE ma wbudowany mikrofon i głośnik, możesz wygodnie obsługiwać zarówno połączenia telefoniczne, jak i wiadomości głosowe.

Wśród funkcji ukierunkowanych na zdrowy tryb życia nie sposób nie wspomnieć o możliwości monitorowania spalonych kalorii, podstawowych wartości metabolicznych czy tętna. A skoro zwracamy uwagę na model Apple Watch SE w połączeniu z smartwatchami odpowiednimi dla pań, nie możemy pominąć funkcji monitorowania cyklu miesiączkowego.

Inteligentny zegarek damski Michael Kors MKGO

Na naszej liście znalazł się również inteligentny zegarek damski Michael Kors MKGO. Czemu? Oprócz tego, że Michael Kors jest niezwykle popularny wśród kobiet, jego inteligentny zegarek MKGO zachwyca sympatycznym wyglądem, dostępnymi funkcjami i ogólnym wyglądem. Nasze słowa potwierdzają na przykład takie funkcje jak mierzenie codziennych czynności, mikrofon, sterowanie muzyką, monitorowanie pracy serca czy powiadomienia z telefonu. Wszystko to ukryte jest za aluminiową obudową i ekranem dotykowym ze szkłem mineralnym.

Nawiasem mówiąc, omówiliśmy ogólnie Inteligentny zegarek dla kobiet Michaela Korsa i bardziej szczegółowo w jednym ze starszych artykułów.

Różowy damski inteligentny zegarek Michael Kors

Inteligentny zegarek Xiaomi GTS Gold

Zegarek Xiaomi GTS moglibyśmy śmiało nazwać tanim smart zegarkiem, który zaskoczy Cię niezwykle eleganckim designem. Zwłaszcza ich złoty design, który wraz z delikatnym paskiem skierowany jest do kobiecych odbiorców.

Inteligentny zegarek Xiaomi GTS Gold ma 1,65-calowy wyświetlacz AMOLED o doskonałej rozdzielczości 348 x 442 i 341 ppi. Są kompatybilne z iOS i Androidem i mogą wytrzymać do 2 tygodni bez konieczności ładowania baterii podczas normalnego użytkowania. Spośród dostępnych funkcji szczególnie interesujący jest niezawodny pomiar tętna.

Różowozłoty inteligentny zegarek Samsung Galaxy Watch 42 mm

Nasz wybór Our selection of przyciągających wzrok inteligentnych zegarków dla kobiet obejmuje również inteligentny model Samsung Galaxy Watch 42 mm w kolorze różowym i złotym – z dwóch powodów. O ile pierwsza to niezwykle udana konstrukcja, druga to świetne funkcje, które znajdą zastosowanie nawet w dni powszednie.

Szczególną uwagę należy zwrócić na przykład na takie funkcje, jak pomiar tętna, monitorowanie wyników sportowych lub przegląd spalonych kalorii. Jednak na pewno warto wspomnieć o wbudowanej nawigacji, mierzącej jakość snu i możliwość słuchania muzyki bez telefonu.

Przyciągający wzrok inteligentny zegarek dla kobiet Samsung Galaxy Watch w kolorze różowego złota

Tani inteligentny zegarek od SMART

Ostatecznie zostawiliśmy trochę miejsca na coś prostszego i znacznie tańszego. Dla Pań, które nie tolerują najnowocześniejszych gadżetów i szeregu rozdętych funkcji z pewnością zadowolą tanie smart zegarki marki SMART Możesz je sparować z systemami operacyjnymi iOS i Android, a jednocześnie będą cieszyć się krokomierzem, monitorowaniem tętna, możliwością obliczania spalonych kalorii czy powiadomieniami z telefonu.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​