Zegarki Hamilton: Szwajcarskie akcesoria z pieczęcią oryginalności

Najsłynniejszy zegarek z filmu? Zegarki Hamilton do nich zdecydowanie należą.
Facebook
LinkedIn

Hamilton to firma, produkująca wysokiej jakości zegarki. Jej siedziba znajduje się w Bienne, bezpośrednio w Szwajcarii. Zegarki Hamilton należą do średniej klasy i w większości przypadków charakteryzują się mechanizmami automatycznymi. Marka Hamilton oferuje szeroki wybór zegarków, które są ponadczasowe i jednocześnie niedrogie. W następującej części poznaj bliżej tę firmę. 

Treść artykułu

Zegarki Hamilton i ich bogata historia

Korzenie tej wyjątkowej marki zegarków sięgają za granice Europy, mianowicie do USA. Jednak firma Hamilton zmieniła później siedzibę, całkowicie przeniosła się do miasta Bienn w Szwajcarii.

Produkcja pierwszych zegarków Hamilton

Według kilka źródeł firma Hamilton powstała w 1892 roku. Rok później pracownicy firmy wyprodukowali pierwszy zegarek. Mówi się, że męski zegarek na rękę Hamilton, który został wyprodukowany w 1893 roku, został zaoferowany przez właściciela tej firmy armii amerykańskiej.

Zegarki Hamilton zachwycą Cię wysoką jakością wykonania

Nazwa firmy

Ciekawe jest również to, że historia zegarków Hamilton sięga do 1886 roku. Wówczas Abram Bitner kupił fabrykę firmy Lancaster Watch Company. Po pięciu latach firmę kupiła inna firma. Pierwotnie miała firma zostać nazwana Columbian, ale ta marka była już zarejestrowana gdzieś indziej. Dlatego właściciele nazwali markę imieniem prawnika Jamesa Hamiltona, który założył również firmę Lancaster.

Dokładność i niezawodność na pierwszym miejscu

Mówi się, że firma Hamilton wraz z rozbudową kolei osiągnęła 56% udziału na rynku. Dlaczego tak jest? Powodem są głównie koleje, które w tamtych czasach zaczęły skupować całą produkcję zegarków. Zegarki te wyróżniały się głównie dokładnością i niezawodnością.

Początkowo zegarki Hamilton były zegarkami kieszonkowymi, stopniowo firma zaczęła produkować zegarki na rękę. Obecnie w ofercie marki znajdują się również popularne zegarki nurkowe. Hamilton utrzymuje krok z nowoczesnymi trendami, zawsze skupia się na tym, co jest aktualne modne.

Zegarki Hamilton jako część filmów

Zakładamy, że również Ty nie widziałeś agenta filmowego bez zegarka. Cóż, w wielu filmach nadgarstki znanych aktorów były ozdobione zegarkami Hamiltona. Zegarki te pojawiły się przykładowo w filmach Faceci w czerni, Avengers, Szanghaj Ekspres czy w serialu Dr. House.

Zegarki Hamilton w filmie Faceci w czerni
Źródło: https://www.islandecho.co.uk/

Cena odpowiada jakości

Możesz w to nie uwierzyć na podstawie tego, co przeczytałeś wcześniej, ale cena zegarków Hamilton jest naprawdę dostępna dla szerokiej publiczności. I to pomimo tego, że te akcesoria modowe przyciągają uwagę w wielu znanych filmach i serialach. I spójrzmy prawdzie w oczy, kto nie chciałby nosić zegarka, którego nosili również znani aktorzy w filmach? W końcu, jeśli były dla nich dobre, dlaczego nie miałyby być dobre dla nas, prawda?

Jeśli chcesz zegarek o wysokiej jakości, który charakteryzuje się dokładnością i niezawodnością, wytrzyma wiele lat i jego design zdecydowanie nie pozostaje w tylu, w takim przypadku jest wszystko jasne. Zegarki Hamilton są stworzone właśnie dla Ciebie! Nie wahaj się i wybierz z szerokiej oferty modeli o różnym designie, które niewątpliwie zasługują na Twoją uwagę.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Facebook

NAJNOWSZE ARTYKUŁY​